BIEGI PRZEŁAJOWE

STRONA GŁÓWNA

ROK SZKOLNY 2007/2008

13.10.2007r. - AUGUSTÓW - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
20.10.2007r. - BIAŁYSTOK - FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
16.10.2007r. - DOWSPUDA - MIĘDZYREGIONALNE MISTRZOSTWA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
24.10.2007r. - WIŻAJNY - MIĘDZYREGIONALNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH SZTAFETOWYCH
15.04.2008r. - DOWSPUDA - MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH                            KOMUNIKAT OFICJALNY Z ZAWODÓW

ROK SZKOLNY 2008/2009

26.09.2008r.- PUŃSK- MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
04.10.2008r - AUGUSTÓW - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH   
KOMUNIKAT OFICJALNY Z ZAWODÓW
18.10.2008r. - BIAŁYSTOK - FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH                    KOMUNIKAT OFICJALNY Z ZAWODÓW
28.10.2008r. - PUŃSK - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
22.11.2008r. - AUGUSTÓW - SZTAFETOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
07.04.2009r. - DOWSPUDA - WIOSENNE MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH        KOMUNIKAT OFICJALNY Z ZAWODÓW

ROK SZKOLNY 2009/2010

23.09.2009r.- PUŃSK- MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
10.10.2009r - AUGUSTÓW - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
17.10.2009r. - BIAŁYSTOK - FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  

21.10.2009r. - PUŃSK - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
20.04.2010r. - DOWSPUDA - WIOSENNE MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
 

ROK SZKOLNY 2010/2011

12.10.2010r. - DOWSPUDA - MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
26.10.2010r. - PUŃSK -
MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

31.03.2011r. - AUGUSTÓW - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
08.04.2011r. - DOWSPUDA - MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

06.10.2011r. DOWSPUDA - JESIENNE MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
12.10.2011r. AUGUSTÓW - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

24.03.2012r. AUGUSTÓW - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

ROK SZKOLNY 2012/2013

11.10.2012r. AUGUSTÓW - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
20.10.2012r. - BIAŁYSTOK- FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
16.04.2013.r. - AUGUSTÓW - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
22.04.2013r.-  DOWSPUDA- MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
27.04.2013r. - AUGUSTÓW- FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

ROK SZKOLNY 2013/2014

08.10.2013r. DOWSPUDA- MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
10.10.2013r. AUGUSTÓW- MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
19.10.2013r.  BIAŁYSTOK- FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

05.04.2014r. AUGUSTÓW- MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
08.04.2014r. DOWSPUDA - MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 13.10.2007r W AUGUSTOWIE

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

 

                                                                                  MIEJSCE          CZAS            ILOŚĆ STARTUJĄCYCH

DZIEWCZĘTA ROK UR. 1994                                                                    45

  1. SUTUŁA                                MAGDA                                     33                    4:09                            
  2. DOMYSŁAWSKA                NATALIA                                 39                    4:25
  3. MOROZ                                 HALINA                                      44                    4:31
  4. UMINOWICZ                       IWONA                                          -

CHŁOPCY  ROK UR. 1994                                                                             37

  1. HOŁUBOWICZ                     MATEUSZ                                 14                    5:30
  2. MACIEJEWSKI                    FELIKS                                         31                    6:00
  3. BIENIO                                  DARIUSZ                                     33                    6:01
  4. STANKIEWICZ                    KAROL                                          -

                                             DZIEWCZĘTA ROK UR. 1993                                                                        45

  1. SZKLARZ                              KRYSTIANA                             28                    4:10
  2. ŚLĄZAK                                MARTYNA                               37                    4:19
  3. BOBROWSKA                      KATARZYNA                           -
  4. GROCHOWSKA                  MAJA                                           -

CHŁOPCY  ROK UR. 1993                                                                             44

  1. BOBROWSKI                       MARIUSZ                                  22                    5:29
  2. BOCHEŃSKI                        RAFAŁ                                       32                    5:49
  3. KULMACZEWSKI               PATRYK                                   33                    5:50
  4. PASZKIEWICZ                     ADRIAN                                    -

                                               DZIEWCZĘTA ROK UR. 1992                                                                        46

  1. BOBROWSKA                      ŻANETA                                44                        4:40
  2. BOŁTRUKANIS                   MONIKA                                 45                       4:41
  3. NIESZCZERZEWSKA          MAŁGORZATA                     -
  4. JARZĘBOWICZ                    MARIOLA                                -

            CHŁOPCY  ROK UR. 1992                                                                                 41   

  1. SZUSTA                                KAMIL                                           -
  2. ZAWADZKI                          WOJCIECH                                   -
  3. MACIEJEWSKI                    ANDRZEJ                                      -
  4. KIMSZAL                              PAWEŁ                                          -

FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO ODBĘDZIE SIĘ 20.10.2007r. W BIAŁYMSTOKU. DO FINAŁU AWANSUJE 16 DZIEWCZĄT I 15 CHŁOPCÓW.

FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 20.10.2007r. BIAŁYSTOK

POWRÓT

KAT.CHŁOPCY 1994r

1.     HOŁUBOWICZ            MATEUSZ                           47 MIEJSCE             52 ZAWODNIKÓW                     

 

 

 

MIĘDZYREGIONALNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 16.10.2007r. DOWSPUDA

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

                                                                                                                                                                                              

                                                                                                                            MIEJSCE            CZAS            ILOŚĆ START.     

DZIEWCZĘTA ROK UR. 1994-1993           DYS. 1300m  

  1. BOBROWSKA                      KATARZYNA                                               3                      4:08            44
  2. UMINOWICZ                       IWONA                                                          10                    4:30                
  3. SUTUŁA                                MAGDALENA                                             14                    4:35                
  4. SZKLARZ                              KRYSTIANA                                                19                    4:47
  5. ŚLĄZAK                                MARTYNA                                                   23                    4:55                
  6. DOMYSŁAWSKA                NATALIA                                                    28                    5:10
  7. GROCHOWSKA                  MAJA                                                             -

CHŁOPCY  ROK UR. 1994- 1993               DYS. 1300m  

  1. BOBROWSKI                       MARIUSZ                                                      9                      3:42            48
  2. HOŁUBOWICZ                     MATEUSZ                                                  18                    3:55
  3. BOCHEŃSKI                        RAFAŁ                                                          22                    4:10
  4. STANKIEWICZ                    KAROL                                                         39                    4:40
  5. KULMACZEWSKI               PATRYK                                                        -
  6. PASZKIEWICZ                     ADRIAN                                                        -                     

DZIEWCZĘTA ROK UR. 1992        DYS. 1300m         

  1. JARZĘBOWICZ                    MARIOLA                                                  6                      4:20            16
  2. STANISZEWSKA                 EMILIA                                                      14                    5:10
  3. BOŁTRUKANIS                   MONIKA                                                     15                    6:20
  4. OBŁOCKA                            MONIKA                                                     16                    6:30    
  5. BOBROWSKA                      ŻANETA                                                        -         
  6. NIESZCZERZEWSKA          MAŁGORZATA                                         -         

CHŁOPCY  ROK UR. 1992              DYS. 2400m

  1. ZAWADZKI                          WOJCIECH                                               6                      6:40             39
  2. KIMSZAL                              PAWEŁ                                                      9                      6:52                
  3. MACIEJEWSKI                    ANDRZEJ                                                  10                    6:55                
  4. ŚLUŻYŃSKI                         ŁUKASZ                                                    21                    7:20
  5. SZUSTA                                 KAMIL                                                       -        

             

 

 

MIĘDZYREGIONALNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH SZTAFETOWYCH – 24.10.2007r. WIŻAJNY

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

 DYSTANS OK. 500m                                         czas     kolejność startu

                                                                        

 

  1. BOBROWSKA                      KATARZYNA           1993                           1:30              9
  2. GROCHOWSKA                  MAJA                          1993                           1:38              1
  3. JARZĘBOWICZ                    MARIOLA                  1992                           1:38              3 
  4. SZKLARZ                              KRYSTIANA             1993                           1:38              7
  5. BOBROWSKA                      ŻANETA                    1992                           1:39              5

                                                                                                                                                                                 

 

  1. MACIEJEWSKI                    ANDRZEJ                  1992                           1:21              4
  2. BOBROWSKI                       MARIUSZ                  1993                           1:25              8
  3. LEGENZOW                         IGOR                            1992                           1:27              10
  4. KIMSZAL                              PAWEŁ                      1992                           1:28              2
  5. HOŁUBOWICZ                     MATEUSZ                 1994                          1:35              6

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA         

1.      G. SEJNY NR.2

2.      G. WIŻAJNY

3.      G. AUGUSTÓW NR.1

4.      G. BAKAŁARZEWO

5.      G. KRASNOPOL

6.      G. PUŃSK

7.      G. RACZKI

8.      G. …..

9.      G. …..

 

MIĘDZYREGIONALNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 15.04.2008r. DOWSPUDA

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

DZIEWCZĘTA ROK UR. 1994-1993       DYS. 1300m    ( 57uczestników )       MIEJSCE          PUNKTY   (56)

  1. BOBROWSKA                                    KATARZYNA                                         3                             32
  2. DOMYSŁAWSKA                            NATALIA                                               15                           16           
  3. SUTUŁA                                             MAGDALENA                                        25                           6             
  4. ŚLĄZAK                                             MARTYNA                                             29                           2             
  5. GROCHOWSKA                                 MAJA                                                  KONTUZJA        

CHŁOPCY  ROK UR. 1994- 1993              DYS. 1300m  ( 73uczestników )         MIEJSCE           PUNKTY   (69)

  1. BOBROWSKI                                      MARIUSZ                                                8                             23
  2. SUROŻYŃSKI                                     PAWEŁ                                                    11                           20   
  3. BUZIUK                                               MARIUSZ                                               19                           12
  4. FERENS                                               IRENEUSZ                                               25                           6
  5. STRUMIŁO                                         JAKUB                                                     26                           5
  6. HOŁUBOWICZ                                  MATEUSZ                                              28                           3             
  7. STANKIEWICZ                                  KAROL                                                     33                           -             
  8. BUDOWICZ                                        PRZEMYSŁAW                                      34                           -             
  9. KULMACZEWSKI                            PATRYK                                                  35                           -             

 

DZIEWCZĘTA ROK UR. 1992                 DYS. 1300m ( 25 uczestników )         MIEJSCE          PUNKTY   (84) 

  1. PACHUCKA                                       MAGDALENA                                        9                             22
  2. JARZĘBOWICZ                                 MARIOLA                                               10                           21
  3. BOBROWSKA                                    ŻANETA                                                 18                           13           
  4. STANISZEWSKA                             EMILIA                                                    20                           11
  5. ŻYNDA                                                SYLWIA                                                   22                           9             
  6. PIOTROWSKA                                   KATARZYNA                                        23                           8                                 

        CHŁOPCY  ROK UR. 1992                        DYS. 2400m  ( 48 uczestników )        MIEJSCE          PUNKTY  (44)

  1. FRYDRYCH                                         MARIUSZ                                               10                           21
  2. MACIEJEWSKI                                  ANDRZEJ                                                15                           16           
  3. KIMSZAL                                           PAWEŁ                                                     27                           4             
  4. WRÓBLEWSKI                                  MACIEJ                                                   28                           3
  5. ZAWADZKI                                       WOJCIECH                                              31                           -
  6. LEGENZOW                                        IGOR                                                         34                           -

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1.

Publiczne Gimnazjum w Bakałarzewie

361

2.

Publiczne Gimnazjum w Krasnopolu

253

3.

Publiczne Gimnazjum nr 6 w Suwałkach

233

4.

Publiczne Gimnazjum nr 7 w Suwałkach

187

5.

Publiczne Gimnazjum w Raczkach

173

6.

Gimnazjum z LJN ZIBURYS w Sejnach

158

7.

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Sejnach

115

8.

Publiczne Gimnazjum w Słobódce

115

9.

Publiczne Gimnazjum nr 5 w Suwałkach

113

10.

Publiczne Gimnazjum w Płocicznie Tartak

100

11.

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Suwałkach

84

12.

Publiczne Gimnazjum w Przerośli

40

13.

Publiczne Gimanzjum nr 3 w Suwałkach

17

 
 

                        MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 26.09.2008r PUŃSK

POWRÓT

  DZIEWCZĘTA STARTUJĄCYCH:    19     CHŁOPCY STARTUJĄCYCH: 24  
                   
  NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE CZAS   NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE CZAS
      1995            
1 WIERZBICKA KATARZYNA 2   1 ADAMSKI PAWEŁ 1  
2 CICHANOWICZ AGNIESZKA 8   2 WIŚNIEWSKI MICHAŁ 4  
3 LEONOWICZ KAROLINA 11   3 ŚWIACKI RAFAŁ 6  
4 HEKSEL SANDRA 19   4 KLEPACKI KAROL 7  
          5 BUCHOWIECKI ADRIAN 9  
                   
      1994       STARTUJĄCYCH:     28  
    STARTUJĄCYCH: 22            
1 DOMYSŁAWSKA NATALIA 3   1 KRAJEWSKI JAKUB 5  
2 MOROZ HALINA 7   2 HOŁUBOWICZ MATEUSZ 6  
3 JASIUKIEWICZ PAULINA 9   3 BIENIO DARIUSZ 15  
          4 MACIEJEWSKI FELIKS 23  
          5 STANKIEWICZ KAROL 24  
                   
                   
      1993            
    STARTUJĄCYCH: 17       STARTUJĄCYCH: 28  
1 BOBROWSKA KATARZYNA 1   1 BOBROWSKI MARIUSZ 5  
2 MISIUKANIS EDYTA 6   2 SUROŻYŃSKI PAWEŁ 8  
3 ŚLĄZAK  MARTYNA 7   3 FERENS IRENEUSZ 9  
4 STANISZEWSKA KINGA 13   4 BUZIUK MARIUSZ 10  
5 PRZEKOPSKA MAJA 15   5 KULMACZEWSKI PARTYK 14  
6 SZKLARZ KRYSTIANA 16   6 PASZKIEWICZ ADRIAN 15  
          7 KOCHANIK EMIL 20  

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 04.10.2008r AUGUSTÓW

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

  1. Wierzbicka                  Katarzyna                    1995                9                      65
  2. Cichanowicz                Agnieszka                    1995                11                    65
  3. Leonowicz                   Karolina                      1995                42                    65

 

  1. Adamski                      Paweł                          1995                5                      51
  2. Wiśniewski                  Michał                         1995                32                    51
  3. Buchowiecki                Adrian                         1995                51                    51
  4. Świacki                       Rafał                            1995                -                      51
  5. Klepacki                     Karol                           1995                -                      51

 

  1. Moroz                         Halina                          1994                41                    53
  2. Jasiukiewicz                 Paulina                         1994                48                    53
  3. Domysławska              Natalia                         1994                -                      53

 

  1. Hołubowicz                 Mateusz                       1994                25                    50
  2. Bienio                          Dariusz                        1994                -                      50
  3. Krajewski                   Jakub                          1994                zw                   50

 

  1. Bobrowska                 Katarzyna                    1993                4                      60
  2. Ślązak                         Martyna                       1993                27                    60
  3. Misiukanis                   Edyta                           1993                45                    60
  4. Przekopska                 Maja                           1993                54                    60
  5. Staniszewska               Kinga                          1993                -                      60
  6. Szklarz                        Krystiana                     1993                zw                   60

 

  1. Surożyński                   Paweł                          1993                27                    60
  2. Kulmaczewski             Patryk                         1993                39                    60
  3. Buziuk                         Mariusz                       1993                42                    60
  4. Paszkiewicz                 Adrian                         1993                45                    60
  5. Ferens                         Ireneusz                       1993                -                      60
  6. Bobrowski                  Mariusz                         1993                -                      60

15 PIERWSZYCH CHŁOPCÓW I 16 DZIEWCZĄT AWANSUJE DO FINAŁU WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ 18.10.2008r W BIAŁYMSTOKU.

FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 18.10.2008r. - BIAŁYSTOK

POWRÓT

KAT. DZIEWCZĄT 1995r.

1.     WIERZBICKA              KATARZYNA     39MIEJSCE           52ZAWODNICZEK

2.     CICHANOWICZ           AGNIESZKA       49              

KAT. DZIEWCZĄT 1993r.

1.     BOBROWSKA             KATARZYNA     14MIEJSCE           57ZAWODNICZEK

KAT.CHŁOPCY 1995r

1.     ADAMSKI                    PAWEŁ               29 MIEJSCE     51 ZAWODNIKÓW

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 28.10.2008r. PUŃSK

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

KATEGORIA DZIEWCZĄT

 

  1. Bobrowska                 Katarzyna        1993                2:39
  2. Wierzbicka                  Katarzyna        1995                2:46
  3. Domysławska              Natalia             1994                2:58
  4. Sutuła                          Magdalena       1994                3:03
  5. Moroz                         Halina              1994                3:05
  6. Ślązak                         Martyna           1993                3:09
  7. Staniszewska               Kinga               1993                3:11
  8. Uminowicz                  Iwona              1994                3:15
  9. Jasiukiewicz                 Paulina             1994                3:16
  10. Grochowska                Maja                1993                3:21
  11. Misiukanis                   Edyta               1993                REZ
  12. Cichanowicz                Agnieszka        1995                REZ

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. SEJNY NR. 2                        30:00
  2. KRASNOPOL                    30:46
  3. PUŃSK                                 31:52
  4. SEJNY NR.1                         32:38

KATEGORIA CHŁOPCÓW

  1. Hołubowicz                 Mateusz           1994
  2. Bobrowski                  Mariusz            1993                3:09
  3. Surożyński                   Paweł              1993                3:11
  4. Krajewski                   Jakub               1994                3:15
  5. Paszkiewicz                 Adrian             1993                3:29
  6. Ferens                         Ireneusz           1993                3:16
  7. Buziuk                         Mariusz            1993
  8. Heksel                         Krzysztof         1993
  9. Adamski                      Paweł              1995
  10. Pietrzyk                       Paweł              1993
  11. Kulmaczewski             Patryk              1993                REZ
  12. Stankiewicz                 Karol               1994                REZ

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

  1. SEJNY NR.2                         31:26
  2. SEJNY NR. 1                        31:44
  3. KRASNOPOL                    33:23
  4. PUŃSK                                 34:23
  5. SEJNY „ŻIBURYS”             34:49

 

SZTAFETOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 22.11.2008r. AUGUSTÓW

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT  10x800m      startowało 15 szkół   15 miejsce czas 45:04

                                   kolejność startu   czas biegu        miejsce

  1. Bobrowska                 Katarzyna        1993    1          3:31                 3         
  2. Moroz                         Halina              1994    3          3:53                 7-8     
  3. Sutuła                          Magdalena       1994    2          3:55                 6         
  4. Misiukanis                   Edyta               1993    7          4:14                 15
  5. Ślązak                         Martyna           1993    4          4:23                 7-8     
  6. Staniszewska               Kinga               1993    5          4:31                 7-8                 
  7. Przekopska                 Maja                1993    8          4:37                 15                   
  8. Leszczyńska                Mariola            1993    6          4:46                 15       
  9. Lipnicka                      Paulina             1993    9          4:47                 15       
  10. Sobocińska                 Karolina           1993    10        6:18                 15                   

 

6 dziewcząt nie startowało z pierwszego składu sztafety: Domysławska Natalia, Wierzbicka Katarzyna, Grochowska Maja, Cichanowicz Agnieszka, Uminowicz Iwona, Jasiukiewicz Paulina.

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW  10x1000m     startowało 17 szkół   11 miejsce czas 37:32

kolejność startu   czas biegu        miejsce

  1. Bobrowski                  Mariusz            1993    1          3:27                 9
  2. Hołubowicz                 Mateusz           1994    2          3:30                 10       
  3. Ambrosiewicz              Adrian             1993    6          3:35                 10       
  4. Krajewski                   Jakub               1994    4          3:36                 10       
  5. Kulmaczewski             Patryk              1993    5          3:38                 10       
  6. Buziuk                         Mariusz            1993    7          3:42                 11
  7. Paszkiewicz                 Adrian             1993    8          3:45                 11
  8. Kochanik                    Emil                 1993    3          3:55                 10
  9. Sokołowski                 Arkadiusz        1995    10        3:56                 11       
  10. Namiotko                    Daniel              1994    9          4:19                 11       

  

3 chłopców nie startowało z pierwszego składu sztafety: Heksel Krzysztof, Adamski Paweł, Pietrzyk Paweł.

WIOSENNE MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 07.04.2009r. - DOWSPUDA

                            POWRÓT

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

I-II klasa (rocznik 1995-1994)– dystans 900m                     startowało         81 zawodniczek

1.       WIERZBICKA         KATARZYNA          1995                      8miejsce               23pkt

2.       LEONOWICZ         AGNIESZKA           1995                      15                           16pkt

3.       SUTUŁA                 MAGDALENA        1994                      28                           3pkt

4.       ŚLĄZAK                 DARIA                    1995                      34                           -

5.       CICHANOWICZ     AGNIESZKA           1995                      44                           -

6.       SOBOCIŃSKA        DOMINIKA            1994                      59                           -

7.       TYLMAN                                MONIKA                                1994                      67                           -

8.       UMINOWICZ         IWONA                  1994                      -                              -

9.       DOMYSŁAWSKA  NATALIA                1994                      -                              -

III klasa (rocznik 1993)– dystans 900m                  startowało         22 zawodniczek

 

1.       BOBROWSKA       KATARZYNA          1993                      1 miejsce              40pkt

2.       MISIUKANIS          EDYTA                    1993                      6                             26

3.       STANISZEWSKA    KINGA                    1993                      15                           16

4.       PRZEKOPSKA        MAJA                     1993                      19                           12

5.       CHAŁKO                 ANNA                     1993                      20                           11

6.       LIPNICKA               PAULINA               1993                      21                           10

7.       LESZCZYŃSKA       MARIOLA              1993                      22                           9

8.       SZKLARZ                KRYSTIANA            1993                      -                              -

KATEGORIA CHŁOPCY

I-II klasa (rocznik 1995-1994)– dystans 1300m                   startowało         95 zawodników

1.       KRAJEWSKI           JAKUB                    1994                      15 miejsce            16pkt

2.       HOŁUBOWICZ      MATEUSZ              1994                      16                           15pkt

3.       BUDOWICZ           PRZEMYSŁAW      1994                      20                           11pkt

4.       WIŚNIEWSKI         MICHAŁ                 1995                      28                           3pkt

5.       ADAMSKI              PAWEŁ                  1995                      30                           1pkt

6.       SOKOŁOWSKI      ARKADIUSZ           1995                      38                           -

7.       STANKIEWICZ       KAROL                   1994                      43                           -

8.       BIENIO                   DARIUSZ                1994                      46                           -

9.       KLEPACKI              KAROL                   1995                      48                           -

10.    MACIEJEWSKI       FELIKS                    1994                      -                              -

III klasa (rocznik 1993)– dystans 1300m                               startowało         39 zawodników

 

1.       SUROŻYŃSKI         PAWEŁ                  1993                      5miejsce               28pkt

2.       BOCHEŃSKI           RAFAŁ                    1993                      6                             26pkt

3.       BOBROWSKI         MARIUSZ               1993                      10                           21pkt

4.       HEKSEL                  KRZYSZTOF            1993                      18                           13pkt

5.       PIETRZYK               PAWEŁ                  1993                      19                           12pkt

6.       SIEMIENKIEWICZ  SEWERYN              1993                      24                           7pkt

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA  STARTOWAŁO 14 SZKÓŁ

 

1.       GIM. SEJNY NR.2 – 426pkt     2. GIM. KRASNOPOL – 319pkt.    3. GIM. SUWAŁKI NR.3 – 224pkt

4. GIM. BAKAŁARZEWO – 149pkt.    5. GIM. SUWAŁKI NR. 6 – 143pkt    6. GIM. SUWAŁKI NR. 1 – 123pkt

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH-23.09.2009r. PUŃSK

POWRÓT

      GIMNAZJUM KRASNOPOL      
                   
  DZIEWCZĘTA STARTUJĄCYCH:    13     CHŁOPCY STARTUJĄCYCH: 23  
                 
  NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE CZAS   NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE CZAS
      1996            
1 BALEWICZ JOANNA 6 03:55 1 MISZKIEL KRYSTIAN 2 04:41
2 BUTANOWICZ JUSTYNA 8 04:00 2 BRYLIŃSKI PATRYK 3 04:42
3 JODZIS KAROLINA 10 04:18 3 BOŁTRUKANIS ŁUKASZ 4 04:44
4 WOJCIECHOWSKA ANITA 13 04:24 4 PIOTROWSKI PAWEŁ 8 05:03
          5 PASZKOWSKI PAWEŁ 13 05:21
                   
      1995       STARTUJĄCYCH:     22  
    STARTUJĄCYCH: 16            
1 WIERZBICKA KATARZYNA 2 03:28 1 ADAMSKI PAWEŁ 2 04:24
2 LEONOWICZ KAROLINA 5 03:50 2 WIŚNIEWSKI MICHAŁ 5 04:32
3 ŚLĄZAK DARIA 7 03:58 3 ŚWIACKI RAFAŁ 6 04:39
4 CICHANOWICZ AGNIESZKA 10 04:03 4 KLEPACKI KAROL 8 04:41
5 TYLĘDA PAULINA 11 04:05 5 BUDOWICZ KAMIL 9 04:44
6 LEGENZOW OLGA 16 04:33 6 KRYJER RADOSŁAW 10 04:45
          7 BIENIO MAREK 19 05:05
      1994            
    STARTUJĄCYCH: 13       STARTUJĄCYCH: 24  
1 MOROZ HALINA 5 03:56 1 HOŁUBOWICZ MATEUSZ 7 04:22
2 SOBOCIŃSKA DOMINIKA 8 04:11 2 STANKIEWICZ KAROL 11 04:35
3 WIŚNIEWSKA JOANNA 11 04:22 3 PIETRZAK DANIEL 12 04:36
4 JASIUKIEWICZ PAULINA 13 04:41 4 BIENIO DARIUSZ 19 04:58
5 DOMYSŁAWSKA NATALIA ZW            

 MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH -

10.10.2009r - AUGUSTÓW

POWRÓT

 

start 46    

KATEGORIA KLASY I  UR.1996

  47 start
               
1 Butanowicz Justyna 43 1 Bryliński Patryk 32
2 Balewicz Joanna zw 2 Miszkiel Krystian 37
3 Jodzis Karolina bz 3 Piotrowski Paweł 41
        4 Bołtrukanis Łukasz bzw
        5 Paszkowski Paweł bzw
               
start 51    

KATEGORIA KLASY II  UR.1995

  42 start
               
1 Wierzbicka Katarzyna 6 1 Adamski Paweł 24
2 Ślązak Daria 41 2 Wiśniewski Michał 29
3 Legenzow Olga 47 3 Budowicz Kamil 33
4 Tylęda Paulina 49 4 Świacki Rafał bzw
5 Leonowicz Karolina bzw 5 Kryjer Radosław bzw
6 Cichanowicz Agnieszka bzw 6 Klepacki Karol bzw
               
               
             
       

KATEGORIA KLASY III UR.1994

     
               
start 49         42 start
               
1 Sobocińska Dominika 29 1 Hołubowicz Mateusz 18
2 Moroz Halina bzw 2 Pietrzak Daniel 41
3 Wiśniewska Joanna bzw 3 Stankiewicz Karol bzw
4 Jasiukiewicz Paulina bzw        
5 Domysławska Natalia bzw        
               
               
  14- awans do finału woj.. Podlaskiego        
  w kazdej grupie wiekowej startowało od 40 do 55 zawodników    

 

FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH -17.10.2009r. - BIAŁYSTOK

POWRÓT

KAT. DZIEWCZĄT 1995r.

WIERZBICKA              KATARZYNA    39 miejsce start. 54

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH-21.10.2009r. - PUŃSK

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

KATEGORIA DZIEWCZĄT

  1. Wierzbicka                 Katarzyna       1995                3:15
  2. Cichanowicz              Agnieszka        1995                3:35    
  3. Domysławska             Natalia            1994                3:37
  4. Ślązak                         Daria              1995                3:52
  5. Uminowicz                 Iwona             1994                4:01
  6. Tylęda                        Paulina            1995                4:07
  7. Misiukanis                  Urszula           1994                4:16
  8. Niewulis                     Dominika        1994                4:17
  9. Legenzow                  Olga                1995                4:19
  10. Wiśniewska                Joanna             1994               4:25    
  11. Sutuła                         Magdalena      1994                -          
  12. Moroz                         Halina             1994                -                     
  13. Jasiukiewicz               Paulina            1994                -
  14. Sobocińska                 Dominika        1994                -
  15. Leonowicz                 Karolina          1995                -

 

  1. Sejny nr. 2                                                                 36:44
  2. Sejny nr. 1                                                                 37:00
  3. Krasnopol                                                                39:49
  4. Puńska                                                                       nie ukończył

KATEGORIA CHŁOPCÓW

 

  1. Adamski                     Paweł              1995                3:13
  2. Budowicz                   Przemysław    1994                3:15    
  3. Hołubowicz                Mateusz          1994                3:17
  4. Stankiewicz                Karol               1994                3:20
  5. Krajewski                   Jakub              1994                3:21
  6. Świacki                      Rafał               1995                3:27
  7. Wiśniewski                 Michał             1995                3:29
  8. Rydzewski                 Marek             1994                3:31    
  9. Bienio                         Dariusz           1994                3:32
  10. Miszkiel                      Krystian          1996                3:37                
  11. Bryliński                     Patryk             1996                -          
  12. Budowicz                   Kamil              1995                -

 

  1. Sejny nr. 2                                                                 32:47
  2. Sejny nr. 1                                                                 33:41
  3. Krasnopol                                                                34:05
  4. Puńska                                                                      36:24

 

WIOSENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 20.04.2010r. - DOWSPUDA

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

I-II klasa (rocznik 1996-1995)– dystans 900m     startowało 81

1.       WIERZBICKA         KATARZYNA          1995                      4 miejsce              30pkt.   

2.       CICHANOWICZ     AGNIESZKA           1995                      12                           19

3.       LEONOWICZ         AGNIESZKA           1995                      23                           8

4.       BALEWICZ             JOANNA                1996                      27                           4                            

5.       ŚLĄZAK                 DARIA                    1995                      43                           -             

6.       BUTANOWICZ      JUSTYNA                1996                      58                           -

                                             

III klasa (rocznik 1994)– dystans 900m      startowało  29

1.       DOMYSŁAWSKA  NATALIA                1994                      5 miejsce              28pkt.

2.       SUTUŁA                 MAGDALENA        1994                      7                             24

3.       WIŚNIEWSKA       JOANNA                1994                      27                           4

4.       NOWACKA           IWONA                  1994                      28                           3

 

KATEGORIA CHŁOPCY

I-II klasa (rocznik 1996-1995)– dystans 1300m     startowało 148                              

1.       ADAMSKI              PAWEŁ                  1995                      4 miejsce              30pkt.   

2.       SOKOŁOWSKI      ARKADIUSZ           1995                      20                           11

3.       WIŚNIEWSKI         MICHAŁ                 1995                      22                           9            

4.       BUDOWICZ           KAMIL                    1995                      37                           -

5.       BRYLIŃSKI             PATRYK                  1996                      45                           -

6.       MISZKIEL               KRYSTIAN              1996                      58                           -

7.       PIOTROWSKI        PAWEŁ                  1996                      59                           -

8.       KRYJER                   RADOSŁAW          1995                      67                           -

              

III klasa (rocznik 1994)– dystans 1300m   startowało  52              

1.       HOŁUBOWICZ      MATEUSZ              1994                      7 miejsce              24pkt.                                   

2.       STANKIEWICZ       KAROL                   1994                      16                           15

3.       BUDOWICZ           PRZEMYSŁAW      1994                      26                           5            

4.       BIENIO                   DARIUSZ                1994                      27                           4 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

GIMNAZJA

1.

Gimnazjum w Krasnopolu

218

2.

Gimnazjum nr 3 w Suwałkach

198

3.

Gimnazjum w Raczkach

192

4.

Gimnazjum w Bakałarzewie

187

5.

Gimnazjum nr 7 w Suwałkach

158

6.

Gimnazjum nr 6 w Suwałkach

157

7.

Gimnazjum w Przerośli

128

8.

Publiczne Gimnazjum nr 5 w Suwałkach

107

9.

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Augustowie

95

10.

Gimnazjum w Kaletniku

93

11.

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Sejnach

87

12.

Gimnazjum w Jeleniewie

85

13.

Gimnazjum w Wiżajnach

69

14.

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Suwałkach

50

15.

Publicznie Gimnazjum nr 1 w Sejnach

47

16.

Gimnazjum Żiburys w Sejnach

42

17.

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Suwałkach

40

18.

Gimnazjum w Przebrodzie

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 12.10.2010r. DOWSPUDA

POWRÓT

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

I klasa (rocznik 1997)– dystans 900m     miejsce               21 startowało/czas

1.       PAJEWSKA                           IWONA                                                                                                                 9                             3:07      

2.       KARCZEWSKA                      KAROLINA                                                                                                        12                           3:17

3.       TUROWICZ                           JULIA                                                                                                                     13                           3:26                      

II klasa (rocznik 1996)– dystans 900m       miejsce           30 startowało/czas

1.       BUTANOWICZ                      JUSTYNA                                                                               23                           3:25

2.       JODZIS                                   KAROLINA                                                                               25                           3:26

3.       BALEWICZ                            JOANNA                                                                                   26                           3:27

III klasa (rocznik 1995)– dystans 900m     miejsce           38 startowało/czas

 

1.       WIERZBICKA                         KATARZYNA                                                         2                             2:48

2.       CICHANOWICZ                     AGNIESZKA                                                              9                             3:05

3.       HOŁDYŃSKA                         KAROLINA                                                            12                           3:11

4.       LEONOWICZ                         KAROLINA                                                                13                           3:12

5.       ŚLĄZAK                                 DARIA                                                                       18                           3:13

 

KATEGORIA CHŁOPCY

I klasa (rocznik 1997)– dystans 1300m     miejsce             48 startowało/czas

1.       SAWICKI                                DAMIAN                                                             20                           4:27

2.       KARŁOWICZ                         BARTOSZ                                                          30                           4:37

 

 

II klasa (rocznik 1996)– dystans 1300m     miejsce           27 startowało/czas 

 

1.       BRYLIŃSKI                             PATRYK                                                                 6                             4:06

2.       MISZKIEL                               KRYSTIAN                                                              9                             4:11

3.       BIERDZIEWSKI                      DARIUSZ                                                               12                           4:17

4.       PIOTROWSKI                        PAWEŁ                                                                  13                           4:20

5.       PASZKOWSKI                       PAWEŁ                                                                  15                           4:22

6.       KULBACKI                             ERYK                                                                      18                           4:25

 

III klasa (rocznik 1995)– dystans 1300m     miejsce          55 startowało/czas

 

1.       ŚWIACKI                                RAFAŁ KL.IIIA                                                   14                           3:57                      

2.       BUDOWICZ                           KAMIL                                                                   26                           4:02

3.       WIŚNIEWSKI                         MICHAŁ                                                                28                           4:07

4.       KLEPACKI                              KAROL                                                                  30                           4:10

5.       SOKOŁOWSKI                      ARKADIUSZ                                                          34                           4:13

6.       ŚWIACKI                                  RAFAŁ                                                                   41                           4:15

7.       ADAMSKI                              PAWEŁ                                                  -                              -

 

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 26.10.2010r. - PUŃSK

POWRÓT

KATEGORIA DZIEWCZĄT

  1. Wierzbicka                 Katarzyna       1995    7          3:37
  2. Leonowicz                 Karolina          1995    10        3:51
  3. Cichanowicz              Agnieszka       1995    1          3:58
  4. Hołdyńska                  Karolina          1995    3          4:02
  5. Butanowicz                Justyna            1996    4          4:07    
  6. Ślązak                         Daria               1995    9          4:10
  7. Turowicz                    Julia                1997    5          4:31
  8. Pajewska                    Iwona             1997    6          4:36
  9. Jodzis                         Karolina          1996    2          4:39
  10. Tylęda                        Paulina            1995    8          4:57
  11. Balewicz                    Joanna             1996                rez
  12. Zarębkiewicz              Natalia            1995                rez                 

                                                      

1.     Sejny nr. 1                                               

2.     Krasnopol                                               

  1. Puńska                                                                             

 

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW

 

  1. Adamski                     Paweł              1995    3          4:32
  2. Klepacki                     Karol               1995    10        4:37
  3. Wiśniewski                 Michał             1995    1          4:39
  4. Świacki                      Rafał   IIIa      1995    9          4:42
  5. Sokołowski                Arkadiusz       1995    8          4:44
  6. Miszkiel                      Krystian          1996    6          4:47                
  7. Bryliński                     Patryk             1996    7          4:47
  8. Kulbacki                     Eryk                1996    5          4:55                
  9. Piotrowski                  Paweł              1996    2          4:58

1.     Krasnopol                                               

2.     Sejny nr. 2                                               

3.     Sejny nr. 1                                               

  1. Puńska                                                                             

 

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 31.03.2011r. AUGUSTÓW

                                POWRÓT

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT           10x800m

  1. Cichanowicz                Agnieszka        1995                3:26
  2. Wierzbicka                  Katarzyna        1995                3:33
  3. Leonowicz                   Karolina           1995                3:42
  4. Ślązak                         Daria               1995                3:50    
  5. Balewicz                      Joanna             1996                3:57    
  6. Turowicz                     Julia                 1997                3:57    
  7. Butanowicz                  Justyna             1996                4:04    
  8. Pajewska                    Iwona              1997                4:09    
  9. Tylęda                         Paulina             1995                4:15                
  10. Zarębkiewicz               Natalia             1995                4:25

Startowało 15 zespołów  - 13 miejsce

                                              

KATEGORIA CHŁOPCÓW           10x100m

 

  1. Adamski                      Paweł              1995                3:25
  2. Świacki                       Rafał    IIIa      1995                3:29
  3. Budowicz                    Kamil               1995                3:29
  4. Wróblewski                 Mateusz           1995                3:31
  5. Wiśniewski                  Michał             1995                3:36    
  6. Bierdziewski                Dariusz             1996                3:40    
  7. Miszkiel                       Krystian           1996                3:44
  8. Świacki                       Rafał                1995                3:49
  9. Kulbacki                     Eryk                1996                4:01    
  10. Bryliński                      Patryk              1996                4:04                                       
  11. Piotrowski                   Paweł              1996                rez

Startowało 14 zespołów – 9 miejsce

 MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 08.04.2011r. DOWSPUDA

POWRÓT

KATEGORIA DZIEWCZĘTA      I klasa (rocznik 1997)– dystans 900m     startujących                  19

1.       PAJEWSKA                           IWONA                                  13                           pkt.         18                          

2.       MOTULEWICZ                      PAULINA                               14                                          17                          

3.       CHAŁKO                                   URSZULA                               18                                          13                          

                                                             

II klasa (rocznik 1996)– dystans 900m                   startujących                      15

1.       BALEWICZ                            JOANNA                                8                             pkt.         23          

2.       BUTANOWICZ                      JUSTYNA                                9                                             22                          

3.       JAKUBOWSKA                     KATARZYNA                          12                                          19                          

                                             

III klasa (rocznik 1995)– dystans 900m                 startujących                      25

1.       WIERZBICKA                         KATARZYNA                       3                             pkt.         32                          

2.       LEONOWICZ                         KAROLINA                             6                                             26          

3.       HOŁDYŃSKA                         KAROLINA                            15                                          16

4.       MAKOWSKA                        BEATA                                   20                                          11

5.       AMBROSIEWICZ                   ANNA                                    22                                          9

6.       LEGENZOW                           OLGA                                         23                                          8

7.       OLSZTYN                               ALEKSANDRA                       24                                          7                            

KATEGORIA CHŁOPCY     I klasa (rocznik 1997)– dystans 1300m      startujących                      37 

1.       OLECHNA                              MATEUSZ                                          5                             pkt.         28

2.       KARŁOWICZ                         BARTOSZ                                               12                                          19

3.       ŚLĄZAK                                 MACIEJ                                                  13                                          18

4.       SAWICKI                               DAMIAN                                               16                                          15

5.       BOBROWSKI                         DAMIAN                                               17                                          14

                       

II klasa (rocznik 1996)– dystans 1300m                  startujących                     37

1.       BRYLIŃSKI                             PATRYK                                 5                             pkt.         28                          

2.       MISZKIEL                               KRYSTIAN                              7                                             25                          

3.       BIERDZIEWSKI                      DARIUSZ                              20                                          11                          

4.       KULBACKI                             ERYK                                      22                                          9

5.       PIOTROWSKI                        PAWEŁ                                  23                                          8                                            

III klasa (rocznik 1995)– dystans 1300m                startujących                     41

1.       ŚWIACKI                             RAFAŁ KL.IIIA                       4                             pkt.         30

2.       ADAMSKI                              PAWEŁ                                  5                                             29

3.       WIŚNIEWSKI                         MICHAŁ                                 7                                             27                          

4.       BUDOWICZ                           KAMIL                                   15                                          16                          

5.       WRÓBLEWSKI                      MATEUSZ                              24                                          7                            

6.       ŚWIACKI                                  RAFAŁ                                   32                                          0                            

                                        

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1.

Gimnazjum Krasnopol

500

2.

Gimnazjum Bakałarzewo

423

3.

Gimnazjum Raczki

357

4.

Gimnazjum nr 3 Suwałki

335

5.

Gimnazjum Jeleniewo

264

6.

Gimnazjum nr 2 Sejny

227

7.

Gimnazjum nr 2 Suwałki

166

8.

Gimnazjum nr 1 Sejny

165

9.

Gimnazjum Filipów

87

10.

Gimnazjum Żiburys Sejny

76

11.

Gimnazjum Przebród

68

12.

Gimnazjum Przerośl

67

 

JESIENNE MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 06.10.2011r. DOWSPUDA

POWRÓT

 

KATEGORIA DZIEWCZĘTA   

  I klasa (rocznik 1998)– dystans 900m     startowało 38

1.       ŻIÓŁKOWSKA                      EDYTA                    28

2.       AMBROSIEWICZ                  DOMINIKA            24

3.       JAKUBOWSKA                     MARTA                  33                                         

II klasa (rocznik 1997)– dystans 900m  startowało 35                    

1.       KARCZEWSKA                      KAROLINA             15

2.       PAJEWSKA                           IWONA                  22

3.       SOSNOWSKA                       IZABELA                 25

4.       TUROWICZ                           JULIA                      13

5.       CHAŁKO                               URSZULA               26                                         

III klasa (rocznik 1996)– dystans 900m  startowało 31

1.       BUTANOWICZ                      JUSTYNA                -

2.       BALEWICZ                             JOANNA                25

3.       JODZIS                                   KAROLINA             28

4.       RYDZEWSKA                         IZABELA                 -                             

KATEGORIA CHŁOPCY 

  I klasa (rocznik 1998)– dystans 1300m startowało 44

1.       MACIEJEWSKI                       JACEK                     25

2.       WIŚNIEWSKI                         BARTŁOMIEJ         18

3.       HOŁUBOWICZ                      KAMIL                    30

4.       OBŁOCKI                               ARKADIUSZ           17

5.       KORZUN                                ADRIAN                 41

II klasa (rocznik 1997)– dystans 1300m  startowało 49

1.       OLECHANA                           MATEUSZ              10

2.       ŻUKOWSKI                            KAMIL                    31

3.       KARŁOWICZ                         BARTOSZ               -

4.       HOŁUBOWICZ                      PAWEŁ                  18          

III klasa (rocznik 1996)– dystans 1300m  startowało 75

1.       BOŁTRUKANIS                      ŁUKASZ                  18

2.       ĆWIKLIŃSKI                          RAŁAŁ                    12

3.       PASZKOWSKI                       PAWEŁ                  27

4.       BRYLIŃSKI                             PATRYK                  13

5.       KULBACKI                             ERYK                       28

6.       SOBOCIŃSKI                         JAKUB                    51

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 12.10.2011r. AUGUSTÓW

POWRÓT

start 43     KATEGORIA KLASY I ROK UR. 1998   50 start
               
1 Żiółkowska Edyta 37 1 Wiśniewski Bartłomiej 33
2 Ambrosiewicz Dominika 39 2 Hołubowicz Kamil 38
        3 Obłocki Arkadiusz 42
               
start 44     KATEGORIA KLASY II ROK UR. 1997   63 start
               
1 Turowicz Julia 28 1 Olechna Mateusz 31
2 Sosnowska Izabela 36 2 Hołubowicz Paweł 37
3 Lipnicka Aleksandra 39 3 Żukowski Kamil 46
               
             
start 40     KATEGORIA KLASY III ROK UR. 1996   60 start
               
1 Balewicz Joanna 37 1 Ćwikliński Rafał 30
2 Jodzis Karolina 39 2 Bryliński Patryk 35
3 Rydzewska Izabela 40 3 Kulbacki Eryk 40
        4 Bołtrukanis Łukasz 42
        5 Paszkowski Paweł 53
               
               
  15- awans do finału woj.. Podlaskiego        

 

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 24.03.2012r. AUGUSTÓW

POWRÓT

KATEGORIA CHŁOPCÓW        10x100m

 

  1. Bryliński                     Patryk              1996                3:35
  2. Ćwikliński                  Rafał                 1996                3:40
  3. Paszkowski                Paweł               1996                3:48
  4. Sawicki                      Damian             1997                3:58
  5. Hołubowicz                Paweł               1997                3:59    
  6. Bierdziewski              Dariusz              1996                3:59
  7. Maciejewski               Jacek               1998                4:02    
  8. Kulbacki                     Eryk                1996                4:04                            
  9. Piotrowski                  Paweł               1996                4:06
  10. Jagłowski                   Marcin              1996                4:11

Startowało 14 zespołów – 9 miejsce

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 11.10.2012r.AUGUSTÓW

POWRÓT

start 41     KATEGORIA KLASY I ROK UR. 1999   46 start
               
1 Łukaszewicz Marta 29 1 Chałko Bartłomiej 13
        2 Rydzewski Michał 32
        3 Karczewski Kamil 36
               
start 50     KATEGORIA KLASY II ROK UR. 1998   49 start
               
1 Ambrosiewicz Dominika 34 1 Maciejewski Jacek 7
2 Sawicka Natalia 38 2 Obłocki Arkadiusz 37
3 Leszczyńska Wioletta 39 3 Wiśniewski Bartłomiej 41
        4 Bołtrukanis Jerzy 43
               
             
start 40     KATEGORIA KLASY III ROK UR. 1996   51 start
               
        1 Sawicki Damian 27
        2 Bobrowski Damian 31
        3 Hołubowicz Paweł 36
        4 Olechna Mateusz 41
        5 Karłowicz Bartosz 48
        6 Misiewicz Tomasz 50
               
  15- awans do finału woj.. Podlaskiego        
               
  Drużynowo chłopcy zajęli 2 miejsce , startowało 36 szkół.    
  Drużynowo dziewczęta  zajęły 19 miejsce , startowało 29 szkół.    
               

 

 

FINAŁ WOJ.PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH-20.10.2012r. BIAŁYSTOK

POWRÓT

 

KAT. CHŁOPCÓW 1999r.

1.     CHAŁKO            BARTŁOMIEJ    42 miejsce start. 60              

KAT. CHŁOPCÓW 1998r.

2.     MACIEJEWSKI  JACEK                20 miejsce start. 60

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 16.04.2013r. AUGUSTÓW

POWRÓT

KATEGORIA CHŁOPCÓW        10x1000m

 

  1. Maciejewski               Jacek               1998                3:17
  2. Sawicki                      Damian           1997                3:21
  3. Hołubowicz                Paweł              1997                3:21    
  4. Ślązak                         Maciej             1997                3:22    
  5. Olechna                      Mateusz          1997                3:28
  6. Bobrowski                  Damian           1997                3:30
  7. Bołtrukanis                 Jerzy               1998                3:34
  8. Karłowicz                   Bartosz           1997                3:36
  9. Misiewicz                   Tomasz           1997                3:45
  10. Wiśniewski                 Bartłomiej       1998                3:50
  11. Hołubowicz                Kamil              1998                rezerwowy

Startowało 14 zespołów – 3 miejsce

Awans do finału woj. Podlaskiego

  1. Suchowola
  2. Sidra
  3. Krasnopol
  4. Szudziałowo
  5. Sztabin
  6. Augustów nr.3
  7. Białobrzegi
  8. Dąbrowa Białostocka
  9. Krasnybór
  10. Korycin
  11. Sokółka
  12. Lipsk
  13. Raczki
  14. Bargłów

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 22.04.2013r.DOWSPUDA

POWRÓT

 

KATEGORIA  1999

1.       Łukaszewicz                      Marta                   7 z 17

2.       Chałko                                 Bartłomiej          5 z 28

3.       Karczewski                        Kamil                    7 z 28

 

KATEGORIA  1998

1.       Ambrosiewicz                  Dominika            20 z 32 

2.       Leszczyńska                      Wioletta              13 z 32

3.       Żółkowska                         Edyta                    16 z 32

4.       Sawicka                               Natalia                 19 z 32

5.       Siergiej                                   Magdalena         8 z 32

6.       Jakubowska                      Marta                   17 z 32

7.       Maciejewski                     Jacek                    1 z 45

8.       Wiśniewski                        Bartłomiej          8 z 45

9.       Bołtrukanis                        Jerzy                     14 z 45

10.   Hołubowicz                       Kamil                    6 z 45

 

KATEGORIA  1997

 

1.       Sawicki                                Damian                7 z 20

2.       Bobrowski                         Damian                 6 z 20

3.       Olechna                              Mateusz              5 z 20

4.       Hołubowicz                       Paweł                   9 z 20

5.       Karłowicz                           Bartosz                17 z 20

6.       Misiewicz                           Tomasz                   11z 20

KLASYFIKACJA:

1.       KRASNOPOL                     409 pkt

2.       RACZKI                                402

3.       SUWAŁKI NR. 7                   316

Startowało  14 szkół.

FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 27.04.2013r. AUGUSTÓW

POWRÓT

KATEGORIA CHŁOPCÓW        10x1000m

 

  1. Maciejewski               Jacek               1998                2:58
  2. Sawicki                      Damian           1997                3:04
  3. Hołubowicz                Paweł              1997                3:03    
  4. Ślązak                         Maciej             1997                3:05    
  5. Olechna                      Mateusz          1997                3:01
  6. Bobrowski                  Damian           1997                3:00
  7. Bołtrukanis                 Jerzy               1998                3:11
  8. Karłowicz                   Bartosz           1997                3:13
  9. Hołubowicz                Kamil              1998                3:19
  10. Wiśniewski                 Bartłomiej       1998                3:20
  11. Misiewicz                   Tomasz           1997                rezerwowy

KLASYFIKACJA:

  1. Łomża nr2                  29:57
  2. Grajewo nr2               30:04
  3. Danówek                    30:07
  4. Suchowola                 30:09
  5. Dobrzyniewo Duże    30:43
  6. Jaświły                       30:55
  7. Zbójna                        31:00
  8. Nowogród                  31:18
  9. Krasnopol                 31:28
  10. Białystok nr6              31:31
  11. Białystok nr19            31:40
  12. Wąsosz                       31:46
  13. Stawiski                     32:17
  14. Sidra                           32:18
  15. Jasionówka                 32:23
  16. Mońki                         32:24
  17. Szudziałowo              32:53
  18. Sztabin                       35:08
  19. Białystok nr15
  20. Kleosin

W kwalifikacjach startowało 60 szkół z woj. podlaskiego

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 08.10.2013r. DOWSPUDA

POWRÓT

KATEGORIA  2000

1.       Trzcianowska                   Diana                    8 z 16

2.       Maciejewski                     Cezary                  13 z 29

KATEGORIA  1999

3.       Łukaszewicz                      Marta                   4 z 8

4.       Hołdyńska                         Kinga                    6 z 8

5.       Chałko                                 Bartłomiej          5 z 23

6.       Karczewski                        Kamil                    8 z 23

KATEGORIA  1998

1.       Kulmaczewska                 Paulina                                4 z 12    

2.       Siergiej                                  Magda                  5 z 12

3.       Leszczyńska                      Wioletta             7 z 12

4.       Maciejewski                     Jacek                    2 z 32

5.       Krakowski                          Tomasz                        4 z 32

6.       Bołtrukanis                       Jerzy                     5 z 32

7.       Obłocki                                  Arkadiusz           9 z 32

8.       Wiśniewski                       Bartłomiej          10 z 32

9.       Hołubowicz                       Kamil                    20 z 32

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 10.10.2013r. AUGUSTÓW

POWRÓT

start 40     KATEGORIA KLASY I ROK UR. 2000   56 start
               
1 Trzcianowska Diana 30 1 Maciejewski Cezary 36
               
               
               
start 43     KATEGORIA KLASY II ROK UR. 1999   50 start
               
1 Hołdyńska Kinga 27 1 Chałko Bartłomiej 24
2 Łukaszewicz Marta 29 2 Rydzewski Michał 36
        3 Karczewski Kamil 37
               
               
             
start 37     KATEGORIA KLASY III ROK UR. 1998   50 start
               
1 Siergiej Magda 22 1 Maciejewski Jacek 5
2 Leszczyńska Wioletta 30 2 Bołtrukanis Jerzy 14
        3 Krakowski Tomasz 25
        4 Wiśniewski Bartłomiej 37
        5 Obłocki Arkadiusz 39
               
               
  15- awans do finału woj.. Podlaskiego        
               
  Drużynowo chłopcy zajęli 5 miejsce , startowało 29 szkół.    
  Drużynowo dziewczęta  zajęły 14 miejsce , startowało 29 szkół.    

FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 19.10.2013r. BIAŁYSTOK

POWRÓT

KAT. CHŁOPCÓW 1998r. 

1.     MACIEJEWSKI  JACEK                32 miejsce start. 60

2.     HOŁUBOWICZ  KAMIL                52 miejsce start. 60

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 05.04.2014r. AUGUSTÓW

KATEGORIA CHŁOPCÓW        10x1000m

           

  1. Maciejewski               Jacek               1998                3:12
  2. Krakowski                  Tomasz           1998                3:15
  3. Karczewski                Kamil              1999                3:16
  4. Chałko                                   Bartłomiej       1999                3:17
  5. Obłocki                      Arkadiusz       1998                3:20
  6. Wiśniewski                 Bartłomiej       1998                3:22    
  7. Tomczyk                    Piotr                1998                3:22
  8. Hołubowicz                Kamil              1998                3:25    
  9. Rydzewski                 Michał             1999                3:29
  10. Kochanik                    Mateusz          1999                3:41                

 

 

 

Startowało 16 zespołów – 5 miejsce

Awans do finału woj. Podlaskiego 4 zespoły

 

  1. Białobrzegi
  2. Suchowola
  3. Augustów nr 4
  4. Korycin
  5. Krasnopol
  6. Krasnybór
  7. Augustów nr.3
  8. Janów
  9. Lipsk
  10. Sztabin
  11. Dąbrowa Białostocka
  12. Sejny nr.2
  13. Bargłów
  14. Augustów nr. 2
  15. Nowinka
  16. Suwałki nr.6

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT       10x800m

           

  1. Siergiej                       Magda            1998                3:42
  2. Kulmaczewska           Paulina            1998                3:47
  3. Siergiej                       Marta              1998                3:48
  4. Łukaszewicz              Marta              1999                3:51
  5. Leszczyńska               Wioletta          1998                3:52
  6. Hołdyńska                  Kinga              1999                3:55    
  7. Ambrosiewicz                        Dominika        1998                4:00
  8. Jakubowska                Marta              1998                4:30    
  9. Sawicka                      Natalia                        1998                4:30
  10. Żiółkowska                Edyta              1998                4:38                

 

 

 

Startowało 15 zespołów – 10 miejsce

Awans do finału woj. Podlaskiego 6 zespołów

 

  1. Dąbrowa Białystocka
  2. Suchowola
  3. Sokółka
  4. Lipsk
  5. Augustów nr.3
  6. Sidra
  7. Janów
  8. Sztabin
  9. Kuźnica Białostocka
  10. Krasnopol
  11. Nowinka
  12. Bargłów
  13. Augustów nr. 2
  14. Suwałki nr.6
  15. Suwałki nr6

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 08.04.2014r. DOWSPUDA

KATEGORIA  2000

1.       Romanowska                   Dominika            4z21                      3:33

2.       Trzcianowska                    Diana                    8z21                      3:44

3.       Winiewicz                          Anna                     14z21                    4:00

 

4.       Maciejewski                     Cezary                  5z38                      3:08

5.       Sitko                                 Cezary                  7z38                      3:09

 

KATEGORIA  1999

 

6.       Łukaszewicz                      Marta                   2z18                      3:29      

7.       Hołdyńska                         Kinga                     6z18                      3:42      

              

8.       Karczewski                        Kamil                     10z33                    3:06

9.       Chałko                                 Bartłomiej          11z33                    3:07

10.   Kochanik                            Mateusz              20z33                    3:20

 

KATEGORIA  1998

                               

1.       Siergiej                              Magda                  3z18                      3:35

2.       Leszczyńska                      Wioletta              5z18                      3:38

3.       Siergiej                              Marta                   6z18                      3:43

4.       Siergiej                             Karolina               12z18                    3:58

 

5.       Maciejewski                     Jacek                    2z31                      2:43

6.       Krakowski                       Tomasz                  3z31                      2:47

7.       Hołubowicz                       Kamil                    10z31                    3:04      

8.       Obłocki                             Arkadiusz            12z31                    3:06

9.       Wiśniewski                        Bartłomiej          19z31                    3:17

10.   Tomczyk                             Piotr                      23z31                    3:22      

Drużyna zajęła 2 miejsce, startowało 13 szkół.