LEKKOATLETYKA

STRONA GŁÓWNA

REKORDY

ROK SZKLONY 2007/2008

20.09.2007r- SUWAŁKI-JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE GIMNAZJÓW
05.10.2007r -SUWAŁKI-LIGA LEKKOATLETYCZNA GRUPY PÓŁNOCNEJ
09.09.2008r. - SEJNY - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
18.05.2008r. SUWAŁKI  MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE
02.06.2008r. - BIAŁYSTOK - IX GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE - FINAŁ
12.06.2008r. - SUWAŁKI - WIOSENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS  W LEKKIEJ ATLETYCE
17.06.2008r. - KRASNOPOL - GIMNAZJADA SZKOLNA W LEKKIEJ ATLETYCE

ROK SZKLONY 2008/2009

18.09.2008r - SUWAŁKI - JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE GIMNAZJÓW
02.10.2008r. SUWAŁKI - LIGA LEKKOATLETYCZNA GRUPY PÓŁNOCNEJ                                    KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW
06.05.2009r. -SEJNY - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
11.05.2009r. - SUWAŁKI - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE
14.05.2009r.  -SUWAŁKI- WIOSENNE MISTRZOSTWA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE

30.05.2009r. - BIAŁYSTOK - FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
09.06.2009r. KRASNOPOL - GIMNAZJADA SZKOLNA

ROK SZKLONY 2009/2010

16.09.2009r - SUWAŁKI - JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE GIMNAZJÓW
02.10.2009r. SUWAŁKI - LIGA LEKKOATLETYCZNA GRUPY PÓŁNOCNEJ 
14.05.2010r. - SEJNY - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
20.05.2010r - SUWAŁKI - FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE
25.05.2010r. SUWAŁKI - WIOSENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE
29.05.2010r. - BIAŁYSTOK - FINAŁ XI GIMNAZJADY W LEKKIEJ ATLETYCE

14.06.2010r. - KRASNOPOL  - SZKOLNA GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE

ROK SZKLONY 2010/2011

15.09.2010r - SUWAŁKI - JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE GIMNAZJÓW
30.09.2010r. SUWAŁKI - LIGA LEKKOATLETYCZNA GRUPY PÓŁNOCNEJ 
13.05.2011r. - SEJNY - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
20.05.2011r. - SUWAŁKI - FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE
24.05.2011r. - SUWAŁKI - WIOSENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE
28.05.2011r. - BIAŁYSTOK - FINAŁ XII GIMNAZJADY W LEKKIEJ ATLETYCE
10.06.2011r. - KRASNOPOL - SZKOLNA GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE

ROK SZKLONY 2011/2012

20.09.2011r. SUWAŁKI -JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE
27.09.2011r. SUWAŁKI - LIGA LEKKOATLETYCZNA GRUPY PÓŁNOCNEJ

14.05.2012r. SEJNY - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
18.05.2012r. SUWAŁKI - MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE
22.05.2012r. SUWAŁKI - WIOSENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE
26.05.2012r. BIAŁYSTOK - XII GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE
19.06.2012r. KRASNOPOL- GIMNAZJADA SZKOLNA W LEKKIEJ ATLETYCE

ROK SZKLONY 2012/2013

13.09.2012r. SUWAŁKI - JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE
25.09.2012r. SUWAŁKI - LIGA LEKKOATLETYCZNA GRUPY PÓŁNOCNEJ
20.05.2013r. SEJNY- MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
23.05.2013r. SUWAŁKI - WIOSENNE MISTRZOSTWA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE
27.05.2013r. SUWAŁKI- MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE
06.06.2013r. BIAŁYSTOK -GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE
29.05.2013r. KRASNOPOL-  GIMNAZJADA SZKOLNA W LEKKIEJ ATLETYCE

ROK SZKLONY 2013/2014

24.09.2013r. SUWAŁKI- LIGA LEKKOATLETYCZNA GRUPY PÓŁNOCNEJ
03.10.2013r. SUWAŁKI - JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE

15.05.2014r. SEJNY - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
17.05.2014r. BIAŁYSTOK - FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
21.05.2014r. SUWAŁKI- MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE
26.05.2014r. SUWAŁKI- WIOSENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE
04.06.2014r. BIAŁYSTOK- FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE
09.06.2014r. KRASNOPOL- GIMNAZJADA SZKOLNA W LEKKIEJ ATLETYCE

 

 

JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS

W LEKKIEJ ATLETYCE GIMNAZJÓW

    POWRÓT

Suwałki , 20 wrzesień 2007r.

 GIMNAZJUM KRASNOPOL

DZIEWCZĘTA  

 

100 ppł m

IMIĘ I NAZWISKO

ROK UR.

MIEJSCE

WYNIK

PUNKTY

Maja Grochowska

93

2

20,82

7

Martyna Ślązak

93

3

21,15

6

 

 

100 m

Ewa Luty

93

2

14,91

7

300 m

Maja Grochowska

93

3

53,22

6

Martyna Slązak

93

4

54,58

5

Monika Bołtrukanis

92

5

57,81

4

4 x 100 m                                                                                                                       

PG Krasnopol

 

3

60,55

6

w dal

Ewa Luty

93

1

3,93

9

CHŁOPCY  

 

110 m ppł

Wojciech Zawadzki

92

1

18,22

9

Maciej Butanowicz

92

2

19,92

7

Marcin Świacki

92

3

21,05

6

100 m

Paweł Kimszal

92

2

12,49

7

Mateusz Lisiewicz

92

 

13,06

PK

Rafał Bocheński

93

 

13,66

PK

300 m

Rafał Wojciechowski

92

5

45,00

4

Łukasz Ślużyński

92

6

45,57

3

Rafał Bocheński

93

 

46,30

PK

4 x 100 m

PG Krasnopol

 

1

50,20

9

w dal

Paweł Kimszal

92

2

5,40

7

Łukasz Ślużyński

92

4

4,66

5

Rafał Wojciechowski

 

6

4,65

3

kula

Kamil Brunejko

92

1

11,77

9

Przemysław Ćwikliński

92

3

10,12

6

oszczep

Maciej Butanowicz

92

3

31,29

6

Marcin Świacki

92

5

28,02

4

dysk

Wojciech Zawadzki

92

1

44,28 R

9

Kamil Burnejko

92

3

30,08

6

Przemysław Ćwikliński

92

5

25,70

4

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ WIEJSKICH

 

1.

PG Krasnopol

 

 

154

2.

PG Puńsk

 

 

135

3.

PG Raczki

 

 

113

4.

PG Płociczno

 

 

110

5.

PG Wiżajny

 

 

32

 

 

 LIGA LEKKOATLETYCZNA GRUPY PÓŁNOCNEJ 05.10.2007 r. SUWAŁKI

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

POWRÓT

DZIEWCZĘTA

 

  WYNIK                     PUNKTY 

1

Stachurska Agata

92

KULA 3

8,28

92

2

Bobrowska Katarzyna

93

100 

15,01

79

3

Grochowska Maja

93

300

51,85

77

4

Rogucka Teresa

93

KULA 3

7,67

72

5

Szklarz Krystiana

93

300

53,01

71

6

Nowalska Magdalena

93

300

53,62

68

7

Bobrowska Żaneta

92

100 PPŁ

21,31

50

8

Misiukanis Edyta

93

W DAL

3,85

49

9

Świacka Monika

93

W DAL

3,83

48

10

Jarzębowicz Mariola

92

W DAL

3,82

48

11

Godlewska Ewa

93

KULA 3

6,63

41

12

Żynda Sylwia

92

OSZCZEP

19,50

38

13

Pachucka Magdalena

92

100m

-

-

14

Luty Ewa

93

100  

-

-

15

Ślązak Martyna

93

100 PPŁ

-

-

 

Ślązak Martyna 93, Grochowska Maja 93, Szklarz Krystiana 93, Bobrowska Katarzyna 93

 

4 X 100

58,75

72

12 miejsce    15 drużyn

RAZEM

767

             

 

CHŁOPCY

 

                            WYNIK                   PUNKTY

1

Zawadzki Wojciech

92

DYSK 1,0

40,22

146

2

Kimszal Paweł

92

KULA 4

12,21

115

3

Brunejko Kamil

92

KULA 4

11,22

103

4

Grzędziński Fabian

92

100  

13,00

85

5

Wojciechowski Rafał

92

300 

44,34

82

6

Lisiewicz Mateusz

92

100  

13,15

81

7

Bocheński Rafał

93

300  

44,59

81

8

Maciejewski Andrzej

92

100  

13,28

78

9

Ślużyński Łukasz

92

W DAL

4,94

70

10

Świacki Marcin

92

OSZCZEP

29,03

56

11

Ćwikliński Przemysław

92

KULA 4

10,46

42

12

Butanowicz Maciej

92

OSZCZEP

25,39

39

13

Szusta Kamil

92

1000

-

-

14

Bobrowski Mariusz

93

1000 

-

-

15

Chrulski Krzysztof

93

DYSK 1

-

-

 

Kimszal Paweł 92, Zawadzki Wojciech 92, Ślużyński Łukasz 92, Brunejko Kamil 92

 

4 X 100

51,72

102

7miejsce  15 drużyn

RAZEM

1041

 

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE - 09.05.2008r. SEJNY

POWRÓT

IMIĘ I NAZWISKO   WYNIK 3 PIERWSZE WYNIKI  MIEJSCE KONKURENCJA IMIĘ I NAZWISKO   WYNIK 3 PIERWSZE WYNIKI MIEJSCE
Bobrowska    Katarzyna 93 14,6   3   Kimszal       Paweł        92 12,1   1
Luty              Ewa 93 14,8   4   Lisiewicz       Mateusz 92 13   8
Misiukanis     Edyta 93 14,9   5   Wojciechowski Rafał 92 13,1   10
Sitko             Urszula 92 15,2     100m Chałko         Krzysztof 92 13,5   13
Szklarz          Kristiana 93 15,2       Grzędziński   Fabian 92 13,9   14
Wiśniewska   Joanna 94 15,2              
Domysławska Natalia 94 51,4   3   Lisiewicz       Mateusz 92 44,4   4
Jasiukiewicz Paulina 94 53,8   4 300m Butanowicz    Maciej 92 44,5   5
Wiśniewska Joanna 94 54,6   7        
Jarzębowicz Mariola 92 55,1   9            
Domysławska   Natalia 94 02:07,9   8   Bobrowski      Mariusz 92 01:41,7 R 4
Sutuła          Magdalena 94 02:20,0   10   Stankiewicz    Patryk 92 01:48,4 6
            Legenzow       Igor 92 01:52,6   9
          600m    Krachało        Paweł 92     02:06,1   14
Bobrowska    Katarzyna 93 03:46,1   1   Hołubowicz    Mateusz 94 03:28,1 7
          1000m Andrulewicz    Dominik 92 03:28,7   8
          Wróblewski Maciej 92 07:06,6   2
          2000m Strumiłło Jakub 93 07:55,0   8
Grochowska  Maja         93 20,3   2   Zawadzki      Wojciech 92 18,1   1
Bobrowska    Żaneta 92 20,8   3   Maciejewski   Andrzej 92 18,9   2
        100/110mppł. Ślużyński      Łukasz 92 18,9   2
          Świacki        Marcin 92 20,2   4
            Buziuk         Mariusz 93 23,4   6
Grochowska   Maja 93 58,8   1   Wojciechowski Rafał 92 49,0   1
Bobrowska    Żaneta 93 63,3 2   Świacki Marcin 92 53,4   4
          Buziuk Mariusz 93 54,0   5
          300mppł. Grzędziński   Fabian 92 55,2   6
Tylman   Monika 94 3,99   4   Kimszal       Paweł 92 5,67   1
Misiukanis     Edyta 93 3,87       Maciejewski Andrzej 92 5,28   4
Jarzębowicz Mariola 92 3,76       Chałko Krzysztof 92 4,88    
Sitko Urszula 92 3,60     skok w dal          
Sutuła Magdalena 94 3,60              
Tylman Monika 94 8,58   3   Zawadzki     Wojciech 92 13,98 R PK
Witkowska Urszula 93 8,09   5 kula 3/4 Brunejko      Kamil 92 10,77   5
Godlewska Ewa 93 7,44   15   Ćwikliński   Przemysław 92 10,36   7
Jasiukiewicz Paulina 94 7,28   16            
Rogucka Teresa 93 17,19   3   Zawadzki    Wojciech 92 46,93 R 1
Godlewska Ewa 93 17,11   4   Brunejko      Kamil 92 31,35   2
Żynda          Sylwia 92 16,90   6 dysk 1kg Lisiewicz Mateusz 92 31,14   3
Witkowska Urszula 93 15,42       Ćwikliński   Przemysław 92 29,23    
          Legenzow Igor 92 28,05    
Żynda     Sylwia 92 18,43     oszczep 600g Butanowicz Maciej 92 37,35   2
Rogucka Teresa 93 13,11       Ślużyński      Łukasz 92 28,91    
            Maciejewski Andrzej 92      
Grochowska   Maja 93 59,4   2   Zawadzki    Wojciech 92 50,5   2
Bobrowska    Katarzyna 93       4x100m Brunejko      Kamil 92      
Misiukanis     Edyta 93         Lisiewicz Mateusz 92      
Luty              Ewa 93         Kimszal       Paweł 92      

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE - 18.05.2008r - SUWAŁKI

POWRÓT

IMIĘ I NAZWISKO   WYNIK 3 PIERWSZE WYNIKI  START MIEJSCE KONKURENCJA IMIĘ I NAZWISKO   WYNIK 3 PIERWSZE WYNIKI START MIEJSCE
Misiukanis     Edyta 93 14,85 13,3 41 24   Kimszal       Paweł        92 12,36 11,77 38 10
Domysławska Natalia 94 14,85 13,38 41 25 100m Lisiewicz Mateusz 92 12,88 11,93 38 24
      13,64             11,98    
Domysławska Natalia 94 50,11 43.21 16 7   Lisiewicz Mateusz 92 42,38 38,35 22 10
      48,37 16   300m       39,47 22  
      48,38 16           39,65 22  
      01:44,6     600m Bobrowski      Mariusz 92 01:39,4 01:33,8 13 7R
      03:09,6       Frydrych Mariusz 92 03:18,9 02:53,8 20 14
            1000m Hołubowicz Mateusz 94 03:23,2 02:54,8 20 17
              Wróblewski Maciej 92 07:05,2 06:29,2 13 6
            2000m       06:36,2    
Szklarz          Kristiana 93 20,00 15,29 16 11   Zawadzki      Wojciech 92 17,08 16,89 10 2R
Grochowska  Maja         93 20,42 16,19 16 12   Ślużyński      Łukasz 92 19,80 17,08 10 8
Bobrowska    Żaneta 92 21,31 17,41 16 14 100/110mppł. Świacki Marcin 92 19,84 17,21 10 9
              Buziuk Mariusz 93 21,55   10 10
                         
Szklarz          Kristiana 93 58,02 48,19 13 7   Świacki Marcin 92 51,69 42,89 9 7
      50,52     300mppł. Buziuk Mariusz 93 52,79 43,66 9 8
      52,24             47,01    
Misiukanis     Edyta 93 3,90 5,39 30 16   Kimszal       Paweł 92 5,28 6,19 30 10
Jarzębowicz Mariola 92 3,82 5,16 30 21 skok w dal       5,76    
Tylman Monika 94 3,31 5,06 30 29         5,74    
Tylman Monika 94 8,06 10,37 26 14         14,79    
Witkowska Urszula 93 7,60 10,36 26 21 kula 3/4       13,93    
Godlewska Ewa 93 7,52 9,75 26 24         13,90    
Rogucka Teresa 93 18,18 28,72 26 23   Zawadzki    Wojciech 92 47,84 49,11 38 3R
Witkowska Urszula 93 15,75 28,37 26 24   Ślużyński      Łukasz 92 29,16 48,23 38 24
Godlewska Ewa 93 14,11 27,90 26 26 dysk 0,75/1 Ćwikliński   Przemysław 92 28,30 47,84 38 26
      30,55     oszczep 600g       61,34    
      1,50     wzwyż       1,88    
Grochowska   Maja 93 58,62 51,71 14 8   Zawadzki    Wojciech 92 DQ 46,32    
Szklarz          Kristiana 93   55,92     4x100m Brunejko      Kamil 92   47,84    
Misiukanis     Edyta 93   56,33       Lisiewicz Mateusz 92   48,69    
Domysławska Natalia 94           Kimszal       Paweł 92        

 

IX GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE - FINAŁ - 02.06.2008r BIAŁYSTOK

POWRÓT

ZAWADZKI         WOJCIECH        1992r  - 110mppł. – 16,38s – 5 miejsce   ( 16 startujących )

                                                                    - dysk 1kg – 47,78m – 4 miejsce   ( 16 startujących )

WIOSENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE - 12.06.2008r. SUWAŁKI

POWRÓT

  KRASNOPOL I        
           
DYSCYPLINA NAZWISKO IMIĘ ROK UR. MIEJSCE WYNIK PUNKTY
100MPPŁ. SZKLARZ KRYSTIANA 1993 1 20.05 9
  GROCHOWSKA MAJA 1993 3 20,58 6
100M MISIUKANIS EDYTA 1993 1 14,66 9
  BOBROWSKA KATARZYNA 1993 2 14,69 7
300M DOMYSŁAWSKA NATALIA 1994 1 48,47 9
600M BOBROWSKA KATARZYNA 1993 1 01:55,1 9
SKOK W DAL GROCHOWSKA MAJA 1993 1 4,12 9
  MISIUKANIS EDYTA 1993 2 4,08 7
DYSK TYLMAN MONIKA 1994 1 23,70 9
KULA TYLMAN MONIKA 1994 1 8,75 9
4X100M GROCHOWSKA MAJA 1993      
  MISIUKANIS EDYTA 1993      
  DOMYSŁAWSKA NATALIA 1994      
  SZKLARZ KRYSTIANA 1993 1 58,57 9
             
100MPPŁ. KOCHANIK EMIL 1993 1 20,42 9
  BUZIUK MARIUSZ 1993 2 20,44 7
300M BOBROWSKI MARIUSZ 1993 2 43,66 6
SKOK W DAL BUZIUK MARIUSZ 1993 3 4,65 6
DYSK ŻUKOWSKI ADRIAN 1993 3 28,05 6
4X100M SUROŻYŃSKI PAWEŁ 1993      
  BOBROWSKI MARIUSZ 1993      
  BUZIUK MARIUSZ 1993      
  KOCHANIK EMIL 1993 2 55,04 7
           
  KRASNOPOL II        
           
300M JASIUKIEWICZ PAULINA 1994 3 52,53 6
SKOK W DAL LUTY EWA 1993 3 4,02 6
DYSK WITKOWSKA URSZULA 1993 2 20,39 7
  WIŚNIEWSKA JOANNA 1994 3 19,05 6
KULA 3KG WITKOWSKA URSZULA 1993 2 7,95 7
  JASIUKIEWICZ PAULINA 1994 3 7,30 6
4X100M JASIUKIEWICZ PAULINA 1994      
  LUTY EWA 1993      
  ŚLĄZAK MARTYNA 1993      
  WIŚNIEWSKA JOANNA 1994 3 60,87 6
             
1000M HOŁUBOWICZ MATEUSZ 1994 3 03:28,1 6
             
  KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA    
           
1 KRASNOPOL 179        
2 BAKAŁARZEWO 100        
3 PŁOCICZNO 93        
4 SWOBÓDKA          
5 RACZKI          
6 GIBY          

KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE 12.06.2008r SUWAŁKI

 

GIMNAZJADA SZKOLNA - 17.06.2008r.  KRASNOPOL

POWRÓT

MIEJSCE

WYNIK

IMIĘ I NAZWISKO

KONKURENCJA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKA

WYNIK

1

9,2

Misiukanis Edyta                    kl.IIb

 

 

 

 

 

60m

 

 

 

 

 

 

 

1

Kimszal                   Paweł           kl. IIIa

7,8

2

9,2

Luty                   Ewa                kl. IIc

2

Wojciechowski       Rafał            kl. IIIa

8,3

3

9,4

Bołtrukanis      Monika            kl. IIIc

3

Stankiewicz        Karol               kl. Ib

9,1

4

9,7

Ślązak            Martyna             kl. IIa

4

Bienio                  Dariusz             kl. Ib

9,3

5

9,8

Leszczyńska     Mariola          kl. IIa

5

Maciejewski          Feliks            kl. Ib

9,4

6

9,8

Domysławska     Justyna         kl. IIIc

6

Bierdziewski        Maciej             kl. Ia

9,5

7

9,8

Świacka           Monika           kl. IIb

7

Pietrzak              Daniel                 kl. Ia

9,6

8

9,9

Uminowicz      Iwona            kl. Ib

 

 

 

9

10,3

Kulbacka     Ewelina             kl. Ib

 

 

 

10

10,3

Misiukanis     Urszula            kl. Ib

 

 

 

11

10,4

Pajewska           Renata          kl. IIc

12

10,6

Surożyńska        Urszula         kl. Ia

13

10,7

Staniszewska       Kinga           kl. IIc

14

11,0

Niewulis              Dominika      kl. Ib

 

1

11,2

Szklarz        Krystiana            kl. IIb

 

60 mppł. 

 

1

Zawadzki         Wojciech            kl. IIIb

9,0

2

13,1

Ślązak        Martyna               kl. IIa

2

Świacki                 Marcin           kl. IIIa

10,1

3

13,7

Staniszewska        Emilia       kl.IIIc

3

Maciejewski         Andrzej          kl. IIIc

10,6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

57,0

Bobrowska     Katarzyna       kl. IIa

 

 

300 m

 

 

 

1

Lisiewicz                Mateusz       kl. IIIb

47,1

2

58,3

Jasiukiewicz      Paulina        kl. Ib

2

Ferens                Ireneusz             kl. IIb

50,3

3

62,8

Witkowska        Joanna         kl. Ib

3

Leszczyński            Marcin        kl. IIc

65,6

 

 

 

4

Boronejko             Piotr            kl. IIb

77,0

 

 

 

1

63,7

Szklarz            Krystiana         kl. IIb

 

 300 mppł.

 

1

Brunejko             Kamil               kl. IIIb

54,4

2

69,6

Witkowska           Joanna        kl. Ib

2

Buziuk                 Mariusz          kl. IIc

55,6

3

72,3

Sutuła             Magdalena       kl. Ia

3

Gołowczyc              Jakub         kl. IIIa

57,8

 

 

 

4

Wróblewski         Maciej          kl. IIIa

58,8

 

1

2:05,5

Domysławska       Natalia        kl. Ib

 

 

600 m

1

Bobrowski             Mariusz       kl. IIb

1:47,3

2

2:21,2

Sutuła              Magdalena       kl. Ia

2

Frydrych           Mariusz            kl. IIIa

1:55,3

3

2:25,6

Świacka       Monika               kl. IIb

3

Legenzow                  Igor           kl. IIIc

2:00,9

4

2:39,9

Staniszewska      Kinga           kl. IIc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

4:05,1

Bobrowska       Katarzyna        kl. IIa

 

 

1000m

1

Hołubowicz         Mateusz           kl. Ia

3:38,8

2

4:34,0

Domysławska    Natalia            kl. Ib

2

Andrulewicz        Dominik          kl. IIIa

3:40,5

3

4:46,9

Bobrowska       Żaneta            kl. IIIa

3

Frydrych              Mariusz        kl. IIIa

3:45,7

 

 

 

4

  Bobrowski         Mariusz           kl. IIb

4:07,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 m

1

Wróblewski         Maciej           kl. IIIa

7:18,4

 

 

 

2

Paszkiewicz         Adrian           kl. IIb

8:17,2

 

 

 

3

Moroz                Adam             kl. IIIa

8:30,8

 

 

 

 

 

 

 

1

1,30

Moroz               Halina           kl. Ia

 

 

wzwyż

1

Zawadzki       Wojciech            kl. IIIb

1,66

2

1,30

Bołtrukanis         Monika       kl. IIIc

2

Maciejewski      Andrzej            kl. IIIc

1,55

3

1,25

Piotrowska      Karolina        kl. Ia

3

Wojciechowski     Rafał             kl. IIIa

1,55

4

1,25

Kulbacka        Ewelina        kl. Ib

4

Ślużyński               Łukasz       kl. IIIb

1,50

5

1,20

Tylman       Monika        kl. Ib

5

Surożyński           Paweł          kl. IIb

1,50

6

1,20

Wiśniewska       Joanna       kl. Ia

6

Ćwikliński    Przemysław         kl .IIIa

1,45

7

1,20

Niewulis       Dominika       kl. Ib

7

Brunejko            Kamil             kl. IIIb

1,45

 

1

4,03

Grochowska          Maja         kl. IIb

 

 

 

 

w dal

 

 

 

 

 

 

 

1

Kimszal                 Paweł             kl. IIIa

5,07

2

3,66

Leszczyńska      Mariola         kl. IIa

2

Grzędziński            Fabian          kl. IIIa

4,53

3

3,63

Witkowska         Joanna          kl. Ib

3

Buziuk                   Mariusz         kl. IIc

4,38

4

3,47

Sutuła              Magdalena          kl. Ia

4

Ferens                  Ireneusz         kl. IIb

4,20

5

3,19

Nowacka           Iwona            kl. Ib

5

Moroz                    Adam           kl. IIIa

4,03

6

3,13

Moroz                Halina           kl. Ia

6

Stankiewicz            Karol         kl. I b

3,85

7

2,65

Kuryło                  Żaneta        kl. IIc

7

Gołowczyc            Jakub          kl. IIIa

3,82

pk

3,71

Bołtrukanis            Monika     kl. IIIc

8

Paszkiewicz        Rafał              kl. IIb

4,58

 

 

 

9

Żółkowski        Patryk           kl. IIIa

3,55

 

1

19,70

Żynda                     Sylwia       kl. IIIc

 

 

 

 

oszczep

1

Butanowicz         Maciej            kl. IIIb

34,36

2

12,65

Godlewska           Ewa             kl. IIa

2

Maciejewski        Andrzej         kl. IIIc

31,67

3

11,65

Jarzębowicz        Mariola         kl. IIIc

3

Świacki              Marcin             kl. IIIa

30,06

 

 

 

4

Andrulewicz        Dominik         kl. IIIa

23,13

 

 

 

5

Jankowski              Konrad        kl. IIIb

22,45

 

 

 

6

Paszkiewicz           Adrian           kl. IIb

21,05

 

 

 

7

Legenzow               Igor             kl. IIIc

20,50

 

 

 

8

Surożyński            Paweł             kl. IIb

18,90

 

 

 

9

Paszkiewicz            Paweł          kl. IIIb

18,85

 

 

 

10

Leszczyński             Marcin         kl. IIc 

14,60

 

 

 

 

 

 

 

1

23,17

Wiśniewska       Joanna        kl. Ia

 

 

 

Dysk 1 kg

 

 

 

 

 

 

1

Zawadzki              Wojciech       kl. IIIb

49,25

2

19,50

Godlewska            Ewa             kl. IIc

2

Żukowski                   Adrian      kl. IIc

33,00

3

19,02

Żynda               Sylwia           kl. IIIc

3

Lisiewicz            Mateusz           kl. IIIb

32,20

4

18,82

Staniszewska         Kinga       kl. IIc

4

Ćwikliński       Przemysław       kl. IIIa

31,20

5

18,00

Nowacka            Iwona              kl. Ib

5

Stankiewicz           Patryk           kl. IIIb

28,21

6

17,18

Witkowska          Urszula       kl. IIc

6

Paszkiewicz               Rafał         kl. IIb

22,65

7

16,27

Rogucka            Teresa            kl. IIc

7

Rydzewski             Marek           kl. Ib

22,50

8

15,72

Jarzębowicz        Mariola          kl.IIIc

8

Motulewicz         Adrian              kl. Ia

14,38

 

 

 

 

 

 

 

1

9,38

Tylman              Monika          kl. Ib

 

 

 

Kula3/5

 

 

 

 

 

1

Butanowicz          Maciej            kl. IIIb

9,66

2

8,16

Grochowska         Maja           kl. IIb

2

Bierdziewski       Maciej              kl. Ia

9,03

3

8,11

Stachurska            Agata        kl. IIIa

3

Jankowski            Konrad          kl. IIIb

9,00

4

7,80

Korzeniecka       Dominika      kl. IIIa

4

Moroz                   Rafał             kl. IIb

8,44

5

7,70

Witkowska          Urszula         kl. IIc

5

Ferens                 Ireneusz            kl. IIb

8,22

6

7,64

Jasiukiewicz       Paulina          kl. Ib

6

Rydzewski              Marek       kl. Ib

8,07

7

7,10

Staniszewska        Emilia         kl. IIIc

7

Hołubowicz        Mateusz              kl. Ia

8,03

8

6,73

Lipnicka             Paulina          kl. IIc

8

Żukowski          Adrian               kl. IIc

8,01

9

6,56

Warakomska    Ewelina           kl. IIb

9

Buziuk                  Łukasz            kl. IIa

7,50

10

6,47

Leonowicz        Małgorzata     kl. IIIc

10

Siemienkiewicz         Seweryn   kl. IIb

6,67

11

6,45

Jarmułowicz     Karolina          kl. IIc

11

Paszkiewicz           Paweł          kl. IIIb

6,49

12

6,43

Przekopska              Maja       kl. IIc

12

Motulewicz           Adrian       kl. Ia

6,30

13

6,41

Adamska               Anna         kl. IIc

Pk

Zawadzki         Wojciech     kl. IIIb

12,48

14

6,22

Kuryło            Żaneta              kl. IIc

pk

Kimszal           Paweł         kl. IIIa

10,61

15

6,18

Piortowska     Karolina           kl. Ia

 

 

 

16

5,91

Siergiej               Ewa            kl. IIIa

 

 

 

17

5,69

Bienio              Dorota             kl. IIc

 

 

 

18

5,42

Surożyńska       Urszula           kl. Ia

 

 

 

19

5,18

Lachowicz       Ewelina           kl. IIa

 

 

 

20

4,75

Nowalska        Magdalena        kl. IIb

 

 

 

 

1

65,8

Klasa II b

 

 4x100 m