PIŁKA NOŻNA

STRONA GŁÓWNA

ROK SZKOLNY 2007/2008

03.10.2007r. - SEJNY -MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ
23.10.2007r. - SOKÓŁKA - PÓŁFINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE NOŻNEJ                                                    WYNIKI FINAŁU GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE NOŻNEJ
28.02.2008r. - SEJNY - REGULAMIN TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJÓW
28.02.2008r. - KRASNOPOL- MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ GIMNAZJÓW
16.04.2008r. - GIBY - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "COCA-COLA CUP 2008"

ROK SZKOLNY 2008/2009

22.10.2008r. - SEJNY - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ.
06.03.2009r.- KRASNOPOL - REGULAMIN MISTRZOSTW POWIATU SEJNEŃSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
06.03.2009r. KRASNOPOL - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
27.04.2009r. - SŁOBÓDKA - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ COCA-COLA CUP2009
22.05.2009r. - SEJNY     - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "PIŁKARSKA KADRA CZEKA"

ROK SZKOLNY 2009/2010

01.03.2010r. - KRASNOPOL - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ GIMNAZJÓW
26.04.2010r. - GIBY - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ COCA-COLA CUP 2010

ROK SZKOLNY 2010/2011

29.11.2010r. - KRASNOPOL - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W FUTSALU GIMNAZJÓW

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

16.04.2013r. - SEJNY- TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ COCA-COLA CUP 2013

ROK SZKOLNY 2013/2014

25.11.2013r. KRASNOPOL-  MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE HALOWEJ
03.04.2014r. SEJNY- TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ COCA COLA CUP 2014 FAZA POWIATOWA
28.04.2014r. SUWAŁKI - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ COCA COLA CUP 2104 FAZA GRUPOWA

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ

03.10.2007r. SEJNY

POWRÓT

GIMNAZJUM KRASNOPOL

 

  1. ZAWADZKI              WOJCIECH               KL. IIIB                                                                                               
  2. BRUNEJKO               KAMIL                       KL. IIIB
  3. CHAŁKO                   KRZYSZTOF             KL. IIIB
  4. BUTANOWICZ         MACIEJ                     KL. IIIB          1
  5. LEGENZOW              IGOR                          KL. IIIC
  6. KIMSZAL                  PAWEŁ                      KL. IIIA          4
  7. GOŁOWCZYC          JAKUB                       KL. IIIA
  8. KRACHAŁO             PAWEŁ                      KL. IIIA          1
  9. ¦WIACKI                  MARCIN                    KL. IIIA          BRAMKARZ
  10. BOBROWSKI           MARIUSZ                  KL. IIB           2
  11. PIETRZYK                 PAWEŁ                      KL. IIA
  1. MOROZ                     ADAM                        KL. IIIA          1 GOL SAMOBÓJCZY
  2. MACIEJEWSKI         ANDRZEJ                  KL. IIIC          BRAMKARZ
  3. STANKIEWICZ        PATRYK                    KL. IIIB
  4. WOJCIECHOWSKI  RAFAŁ                       KL. IIIA
  5. FRYDRYCH              MARIUSZ                  KL. IIIA

X

G.SEJNY NR.1

G.PUŃSK

G.KRASNOPOL

G.SEJNY NR.2

BRAMKI

PUNKTY

MIEJSCE

G.SEJNY NR.1

X

2:0

2:2

1:2

5:4

4

II

G.PUŃSK

0:2

X

1:4

1:0

2:6

3

III

G.KRASNOPOL

2:2

4:1

X

2:0

8:3

7

I

G.SEJNY NR.2

2:1

0:1

0:2

X

2:4

3

IV

 

DO PÓŁFINAŁU GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE NOŻNEJ AWANSUJE PIERWSZA DRUŻYNA. ROZGRYWKI ODBĘDˇ SIĘ 22-23.10.2007r. W SOKÓŁCE

 

 

 

 

PÓŁFINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ WOJ.PODLASKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ   

23.10.2007r. SOKÓŁKA   

POWRÓT

GIMNAZJUM KRASNOPOL

  1. ZAWADZKI              WOJCIECH               1992
  2. BRUNEJKO               KAMIL                       1992
  3. CHAŁKO                   KRZYSZTOF             1992
  4. BUTANOWICZ         MACIEJ                     1992
  5. LEGENZOW              IGOR                          1992
  6. KIMSZAL                  PAWEŁ                      1992                2 bramki
  7. GOŁOWCZYC          JAKUB                       1992
  8. ¦WIACKI                  MARCIN                    1992                bramkarz
  9. BOBROWSKI           MARIUSZ                  1993                1 bramka
  10. PIETRZYK                 PAWEŁ                      1993
  11. MACIEJEWSKI         ANDRZEJ                  1992                bramkarz
  12. STANKIEWICZ        PATRYK                    1992
  13. FRYDRYCH              MARIUSZ                  1992
  14. WOJCIECHOWSKI  RAFAŁ                       1992
  15. ¦LUŻYŃSKI             ŁUKASZ                    1992

                                                                                                            

  DO FINAŁU GRUPY PÓŁNOCNEJ AWANSUJˇ 2 PIERWSZE ZESPOŁY

                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

X

G.SUWAŁKI

G.KORYCIN

G.KRASNOPOL

BRAMKI

PUNKTY

MIEJSCE

G.SUWAŁKI

X

1:1

3:1

4:2

4

I

G.KORYCIN

1:1

X

2:2

3:3

2

II

G.KRASNOPOL

1:3

2:2

X

3:5

1

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJÓW - KRASNOPOL `2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Puńsk

Sejny nr 2

Sejny ®iburys

Giby

Sejny nr 1

Krasnopol

Pkt

Bramki

Miejsce

 

 

Puńsk

x

1

:

1

2

:

1

1

:

2

0

:

5

0

:

5

4

4

:

14

5

 

1

 

 

3

 

 

0

 

 

0

 

 

0

 

Sejny nr 2

1

:

1

x

4

:

0

2

:

0

0

:

4

0

:

1

7

7

:

6

4

 

1

 

 

3

 

 

3

 

 

0

 

 

0

 

Sejny ®iburys

1

:

2

0

:

4

x

1

:

2

1

:

9

0

:

3

0

3

:

20

6

 

0

 

 

0

 

 

0

 

 

0

 

 

0

 

Giby

2

:

1

0

:

2

2

:

1

x

0

:

4

1

:

0

9

5

:

8

3

 

3

 

 

0

 

 

3

 

 

0

 

 

3

 

Sejny nr 1

5

:

0

4

:

0

9

:

1

4

:

0

x

1

:

1

13

23

:

2

1

 

3

 

 

3

 

 

3

 

 

3

 

 

1

 

Krasnopol

5

:

0

1

:

0

3

:

0

0

:

1

1

:

1

x

10

10

:

2

2

 

3

 

 

3

 

 

3

 

 

0

 

 

1

 

POWRÓT

 

SKŁAD DRUŻYNY I STRZELCY BRAMEK:

 

 

 

NAZWISKO IMIĘ

NR

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

RAZEM

Krasnopol

1

Bobrowski Mariusz

 

2

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2

Kimszal Paweł

 

1

 

 

1

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

3

Legenzow Igor

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

4

Zawadzki Wojciech

 

1

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

5

Chałko Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

1

6

 Butanowicz Maciej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

7

 Brunejko Kamil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

8

 ¦wiacki Marcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bramkarz

 

KRASNOPOL GIBY SEJNY NR.1  
 

 

SEJNY NR2 PUŃSK SEJNY "®IBURYS"
     

 

 

NAZWISKO IMIĘ

NR

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

RAZEM

Puńsk

1

Lisowski Krystian

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

Mickiewicz Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

1

3

3

Wowak Adrian

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

4

 Bogdanowicz Adrian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

5

 Wałukanis Adrian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

6

 PoĽniak Mateusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

7

 Zdanowicz Artur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

8

 Mokrycki Łukasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAZWISKO IMIĘ

NR

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

RAZEM

Sejny nr 2

1

Luto Fabian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

2

 

 

4

2

Jakubowski Przemysław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

3

Ludorf Patryk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

1

4

Piliczewski Adrian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

1

5

 Ludorf Daniel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

6

 Kuklewicz Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

7

 Gibas Damian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

8

 Luto Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAZWISKO IMIĘ

NR

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

RAZEM

Sejny ®iburys

1

Klucznik Robert

 

 

 

 

 

 

1

 

1

 

1

 

 

 

 

 

3

2

 Macukonis Zilvinas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

3

 Gasperowicz Jonas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

4

 Misiukanis Rajmund

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

5

 Namiotko David

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

6

 Stankowski Robert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

7

 Pachutko Artur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

8

 Maksimowicz Roland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAZWISKO IMIĘ

NR

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

RAZEM

Giby

1

Malinowski Marcin

 

1

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

2

2

Czokajło Kamil

 

1

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

3

Żydanowicz Paweł

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

4

 Janczewski Jacek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

5

 Motuk Emil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

6

 Stankiewicz Jakub

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

7

 Kowalewski Marcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

8

 Pietuszko Paweł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAZWISKO IMIĘ

NR

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

RAZEM

Sejny nr 1

1

Kowalewski Piotr

 

2

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

1

 

2

 

8

2

Plikunas Marcin

 

2

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

5

3

Balewicz Łukasz

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

3

4

Jakielaszek Marcin

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

 

 

 

1

 

3

5

Łejmel Adrian

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

6

Leszczyński Bartek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

1

 

2

7

 Suszczewicz Damian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

8

 Buchowski Konrad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

                                     

                                                                                                                    

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ COCA-COLA  CUP-2008 - 16.04.2008r. GIBY

POWRÓT

 

x

Gim. Sejny nr.2

Gim. Krasnopol

Gim. Giby

punkty

bramki

miejsce

Gim. Sejny nr.2

x

2:1

3:1

6

5:2

I

Gim. Krasnopol

1:2

x

2:1

3

3:3

II

Gim. Giby

1:3

1:2

x

0

2:5

III

GIMNAZJUM KRASNOPOL                                BRAMKI

 

  1. HOŁUBOWICZ                     MATEUSZ                 KL. IA           
  2. BOBROWSKI                      MARIUSZ                  KL. IIB          3
  3. KOCHANIK                         EMIL                            KL. IIA          BRAMKARZ       
  4. BOCHEŃSKI                       RAFAŁ                       KL. IIA
  5. HEKSEL                                KRZYSZTOF              KL. IIA
  6. ZDANCEWICZ                     KACPER                    KL. IIA
  7. SUROŻYŃSKI                      PAWEŁ                     KL. IIB
  8. STANKIEWICZ                    KAROL                      KL. IB
  9. BUZIUK                                MARCIN                    KL. IIC
  10. ŻUKOWSKI                        ADRIAN                     KL. IIC

               DO II ETAPU TURNIEJU PRZECHODZI PIERWSZY ZESPÓŁ.

 MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ - 22.10.2008r. SEJNY

POWRÓT

GIMNAZJUM KRASNOPOL

 

  1. Pietrzyk               Paweł              1993

  2. Buziuk                 Mariusz          1993                1 bramka

  3. Żukowski             Adrian            1993

  4. Bobrowski            Mariusz          1993                2 bramki

  5. Chrulski               Krzysztof       1993

  6. Ferens                   Ireneusz          1993

  7. Kochanik               Emil                1993                bramkarz

  8. Surożyński           Paweł              1993

  9. Moroz                     Rafał               1993

  10. Paszkiewicz          Adrian            1993

  11. Paszkiewicz           Rafał               1993

  12. Hołubowicz             Mateusz         1994

  13. Stankiewicz            Karol              1994

  14. Motulewicz             Adrian            1994

 

x

SEJNY NR.1

SEJNY NR.2

KRASNOPOL

PUŃSK

BRAMKI

PUNKTY

MIEJSCE

SEJNY NR.1

x

2:1

8:0

9:0

19:1

9

1

SEJNY NR.2

1:2

x

5:2

5:0

11:4

6

2

KRASNOPOL

0:8

2:5

x

1:1

3:14

1

3

PUŃSK

0:9

0:5

1:1

x

1:15

1

4

 

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ - 06.03.2009r. KRASNOPOL

POWRÓT

                                       
kat. 95-94 II HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJÓW - KRASNOPOL `2009
                                       
06.03.2009 r. Sejny "Żiburys" Sejny nr 1 Puńsk Sejny nr 2 Krasnopol Pkt Bramki Miejsce
Sejny "Żiburys" x 1 : 3 2 : 1 0 : 0 0 : 2 4 3 : 6 3
  0     3     1     0  
Sejny nr 1 3 : 1 x 5 : 0 3 : 0 1 : 1 10 12 : 2 1
  3     3     3     1  
Puńsk 1 : 2 0 : 5 x 0 : 6 0 : 1 0 1 : 14 5
  0     0     0     0  
Sejny nr 2 0 : 0 0 : 3 6 : 0 x 1 : 2 4 7 : 5 3
  1     0     3     0  
Krasnopol 2 : 0 1 : 1 1 : 0 2 : 1 x 10 6 : 2 1
  3     1     3     3  
                                       
kat. 93 II HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJÓW - KRASNOPOL `2009
                                       
06.03.2009 r. Sejny nr 1 Sejny nr 2 Krasnopol Sejny "Żiburys" Puńsk Pkt Bramki Miejsce
Sejny nr 1 x 1 : 1 1 : 0 2 : 0 8 : 0 10 12 : 1 1
  1     3     3     3  
Sejny nr 2 1 : 1 x 2 : 3 3 : 1 3 : 0 7 9 : 5 2
  1     0     3     3  
Krasnopol 0 : 1 3 : 2 x 0 : 0 0 : 1 4 3 : 4 3
  0     3     1     0  
Sejny "Żiburys" 0 : 2 1 : 3 0 : 0 x 1 : 0 4 2 : 5 3
  0     0     1     3  
Puńsk 0 : 8 0 : 3 1 : 0 0 : 1 x 3 1 : 12 5
  0     0     3     0  
                                       
O kolejno¶ci miejsc decyduje liczba zdobytych punktów (zwycięstwo 3 pkt., remis 1 pkt.)        
Przy równej liczbie punktów decyduje kolejno:                      
1. Wynik bezpo¶redniego spotkania.                          
2. Większa liczba zdobytych punktów w spotkaniach między zainteresowanymi.          
3. Lepsza różnica bramek w spotkaniach między zainteresowanymi.               
4. Większa liczba zdobytych bramek w spotkaniach między zainteresowanymi            
5. Lepsza różnica bramek wszystkich spotkań.                      
6. Większa liczba zdobytych bramek.                          
95-94   KRÓL STRZELCÓW KRASNOPOL 06.03.2009 r.   93   KRÓL STRZELCÓW KRASNOPOL 06.03.2009 r.
  NAZWISKO IMIĘ NR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM       NAZWISKO IMIĘ NR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM
Sejny "Żiburys" 1 Pachutko       1               1   Sejny nr 1 1 WoĽniakowski Krystian   3   1           1   5
2 Misiukanis Rajmund       1               1   2 Balewicz Łukasz   4       2           6
3 Pieczulis                 1     1   3 Miszkiel Adrian   1                   1
4                         0   4 Suszczewicz Damian                       0
5                         0   5 Buchowski Rafał                       0
6                         0   6 Anuszkiewicz Adam                       0
7                         0   7 Fiodorowicz Marcin                       0
8                         0   8                         0
                                                           
  NAZWISKO IMIĘ NR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM       NAZWISKO IMIĘ NR 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 RAZEM
Sejny nr 1 1 Łejmel Adrian     2       2 1 2     7   Sejny nr 2 1 Małkiński     2       1 1       4
2 Polkowski Mateusz     1       1         2   2 Piliczewski             1         1
3 Gobczyński Rafał             1         1   3 Zabłocki               1       1
4 Bagiński Wojciech             1         1   4 Ludorf               1 1     2
5 Dulewicz Łukasz                 1     1   5