PIŁKA SIATKOWA

STRONA GŁÓWNA

ROK SZKOLNY 2007/2008

14.04.2008r. - NOWINKA - TOWARZYSKI TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z PIŁKI SIATKOWEJ

ROK SZKOLNY 2008/2009

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z PIŁKI SIATKOWEJ ROK SZKOLNY 2008/2009
21.11.2008r. - SEJNY - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU
05.12.2008r. - KRASNOPOL - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
18.02.2009r. - SEJNY - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR.1

ROK SZKOLNY 2009/2010

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z PIŁKI SIATKOWEJ ROK SZKOLNY 2009/2010
27.10.2009r. - SEJNY - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU
10.12.2009r. - KRASNOPOL - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
 

ROK SZKOLNY 2010/2011

08.10.2010r. - KRASNOPOL- TOWARZYSKI MECZ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
15.10.2010r. - NOWINKA - TOWARZYSKI MECZ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

10.11.2010r. - SEJNY - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ


ROK SZKOLNY 2011/2012

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DZIEWCZĄT Z PIŁKI SIATKOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2011-2012

                                                                                                            ROK SZKOLNY 2013/2014  

22.05.2014r. GIBY- GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z PIŁKI SIATKOWEJ

POWRÓT

Spotykamy się od listopada 2007r. raz w tygodniu we środy w godz. 1435  - 1630  . Są to dziewczyny z klas I i II : Wiśniewska Joanna, Warakomska Ewelina, Grochowska Maja, Staniszewska Kinga, Leszczyńska Mariola, Szklarz Krystiana, Lachowicz Ewelina, Ślązak Martyna, Sobocińska Dominika, Misiukanis Edyta, Pajewska Renata, Czeszkiewicz Wioleta, Misiukanis Urszula, Jasiukiewicz Paulina, Sobocińska Karolina, Tylman Monika, Lipnicka Paulina, Chałko Anna i Bobrowska Katarzyna.

 

Karolina Monika Paulina Anna Paulina Urszula Mariola Krystiana Martyna Dominika Edyta Renata Wioleta Kinga Maja Ewelina Ewelina

Chłopcy na zajęcia pozalekcyjne spotykają się w każdy piątek o godz. 1435  - 1630 . Uczniowie najwięcej grali w piłkę siatkową i halową. Częstymi uczestnikami zajęć są: Legenzow Igor, Chałko Krzysztof, Zawadzki Wojciech, Moroz Adam, Gołowczyc Jakub, Butanowicz Maciej, Brunejko Kamil, Bobrowski Mariusz, Hołubowicz Mateusz, Ślużyński Łukasz.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ    14.04.2008r. – NOWINKI

POWRÓT

GIMNAZJUM W KRASNOPOLU

mecz towarzyski

DZIEWCZĘTA

  1. Wiśniewska               Joanna             kl. Ia                           
  2. Sobocińska                 Dominika          kl. Ib
  3. Tylman                       Monika             kl. Ib
  4. Jasiukiewicz                 Paulina            kl. Ib
  5. Ślązak                         Martyna             kl. IIa
  6. Leszczyńska                Mariola             kl. IIa
  7. Sobocińska                Karolina           kl. IIa
  8. Bobrowska                 Katarzyna         kl. IIa
  9. Grochowska              Maja                  kl. IIb
  10. Szklarz                       Krystiana        kl. IIb
  11. Chałko                       Anna                  kl. IIc
  12. Staniszewska               Kinga               kl. IIc

Krasnopol : Nowinka         1:2

CHŁOPCY

  1. Hołubowicz                 Mateusz           kl. Ia
  2. Bobrowski                  Mariusz            kl. IIb
  3. Świacki                      Marcin              kl. IIIa
  4. Krachało                    Paweł                kl. IIIa
  5. Moroz                        Adam                 kl. IIIa
  6. Chałko                       Krzysztof         kl. IIIb
  7. Zawadzki                    Wojciech         kl. IIIb
  8. Brunejko                     Kamil                 kl. IIIb
  9. Butanowicz                  Maciej             kl. IIIb
  10. Legenzow                   Igor                   kl. IIIc

Krasnopol : Nowinka         1:2

                                               

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z PIŁKI SIATKOWEJ ROK SZKOLNY 2008/2009

POWRÓT

Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu w piątek w godz. 1445  - 1645  . Są to dziewczyny z klas I i II i z III:  Warakomska Ewelina, Staniszewska Kinga, Leszczyńska Mariola, Szklarz Krystiana, Lachowicz Ewelina, Ślązak Martyna,  Misiukanis Edyta, Pajewska Renata, Czeszkiewicz Wioleta,  Sobocińska Karolina,  Lipnicka Paulina, Wiśniewska Joanna, Sobocińska Dominika, Misiukanis Urszula, Jasiukiewicz Paulina, Tylman Monika, Sutuła Magdalena, Lachowicz Urszula, Domysławska Natalia, Nowacka Iwona, Czarniecka Klaudia, Kuźnicka Dorota, Ambrosiewicz Anna, Leonowicz Karolina, Heksel Sandra, Olsztyn Aleksandra, Legenzow Olga, Ślązak Daria, Zarębkiewicz Natalia

 

 

                                       

                                                                               

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU -21.11.2008r.

POWRÓT

1.     GROCHOWSKA                   MAJA                  1993

2.     CHAŁKO                             ANNA                  1993

3.     SOBOCIŃSKA                    KAROLINA         1993

4.     WIŚNIEWSKA                    JOANNA              1994

5.     JASIUKIEWICZ                   PAULINA            1994

6.     STANISZEWSKA                KINGA                1993

7.     ŚLĄZAK                              MARTYNA            1993

8.     SUTUŁA                              MAGDA              1994

9.     LESZCZYŃSKA                    MARIOLA           1993

10. MISIUKANIS                          EDYTA                1993

11. PAJEWSKA                             RENATA             1993

12. DOMYSŁAWSKA               NATALIA            1994

X

SEJNY NR 1

ZSO

TECHNIKUM

KRASNOPOL

SEJNY NR 2

PUNKTY

MIEJSCE

SEJNY NR 1

X

2:1

2:0

2:0

2:0

8

I

ZSO

1:2

X

2:0

2:0

2:0

7

II

TECHNIKUM

0:2

0:2

X

2:1

2:0

4

III

KRASNOPOL

0:2

0:2

1:2

X

2:1

3

IV

SEJNY NR 2

0:2

0:2

0:2

1:2

X

1

V

KRASNOPOL – TECHNIKUM      1:2    20:16 , 18:20 , 14:15       ( 52 , 51 ) pkt.

KRASNOPOL – SEJNY NR.1         0:2     6:20 , 8:20                      ( 14 , 40 ) pkt.

KRASNOPOL – ZSO                      0:2     13:20 , 11:20                   (24 , 40 ) pkt.

KRASNOPOL – SEJNY NR.2         2:1    19:20 , 20:13 , 15:12        ( 54 , 45 ) pkt.

Mecz rozgrywany był do 2 wygranych setów.

Set rozgrywany był do 20 pkt.

T-brek do 15 pkt.

                      

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - 05.12.2008r - KRASNOPOL

POWRÓT

1.     GROCHOWSKA                  MAJA        1993

2.     CHAŁKO                    ANNA                 1993

3.     SOBOCIŃSKA            KAROLINA        1993

4.     WIŚNIEWSKA            JOANNA             1994

5.     JASIUKIEWICZ          PAULINA           1994

6.     TYLMAN                    MONIKA            1994

7.     STANISZEWSKA       KINGA                1993

8.     ŚLĄZAK                     MARTYNA          1993

9.     SUTUŁA                     MAGDA              1994

10.   LESZCZYŃSKA          MARIOLA          1993

11.  MISIUKANIS               EDYTA               1993

12. PAJEWSKA                 RENATA            1993

13.  DOMYSŁAWSKA       NATALIA        1994

 

X

SEJNY NR 1

KRASNOPOL

SEJNY NR 2

PUNKTY

MIEJSCE

SEJNY NR 1

X

2:0

2:0

4

I

KRASNOPOL

0:2

X

0:2

0

III

SEJNY NR 2

0:2

2:0

X

2

II

 

G.KRASNOPOL – G.SEJNY NR.1        0:2    14:25 , 4:25                   ( 18 , 50 ) pkt.

G.KRASNOPOL – G.SEJNY NR.2        0:2    11:25 , 17:25                  ( 28 , 50 ) pkt.

G.SEJNY NR.1   -  G.SEJNY NR.2         2:0    25:7 ,  25:10                   ( 50 , 17 ) pkt.

LO                  -   ZSTR                          2:0     25:10, 25:5                    (50 , 15 ) pkt.

LO                  -  G.SEJNY NR.1              1:1   20:14 , 11:20                  ( 31 , 34 ) pkt.

 

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM NR.1 - 18.02.2009 SEJNY

POWRÓT

1.     WIŚNIEWSKA            JOANNA             1994

2.     JASIUKIEWICZ          PAULINA           1994

3.     TYLMAN                    MONIKA            1994

4.     STANISZEWSKA       KINGA                1993

5.     ŚLĄZAK                     MARTYNA          1993

6.     SUTUŁA                     MAGDA              1994

7.     LESZCZYŃSKA          MARIOLA          1993

8.     MISIUKANIS              EDYTA               1993

9.     PAJEWSKA                RENATA            1993

10.  DOMYSŁAWSKA       NATALIA           1994

11.   SZKLARZ                     KRYSTIANA      1993

 

KRASNOPOL – TECHNIKUM          2:1            18:20 , 20:17 , 15:11             (52:48)PKT

KRASNOPOL – SEJNY NR.2             0:2          6:20 , 16:20                            (22:40)

KRASNOPOL – SEJNY NR.1             0:2          14:20 , 8:20                            (22:40)

KRASNOPOL – ZSO                            0:2          8:20 , 11:20                              (19:40)

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE Z PIŁKI SIATKOWEJ ROK SZKOLNY 2009/2010

POWRÓT

 27.10.2009r. - SEJNY - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY POWIATU

POWRÓT

1.     WIŚNIEWSKA            JOANNA             1994

2.     JASIUKIEWICZ          PAULINA           1994

3.     TYLMAN                    MONIKA            1994

4.     SUTUŁA                     MAGDA              1994

5.     DOMYSŁAWSKA      NATALIA           1994

6.     SOBOCIŃSKA            DOMINIKA        1994

7.     LEGENZOW               OLGA                  1995

8.     OLSZTYN                     ALEKSANDRA  1995

9.     CZARNIECKA            KLAUDIA           1995

10.    ŚLĄZAK                       DARIA                1995

11.       ZARĘBKIEWICZ        NATALIA           1995

 

I GRUPA

G.KRASNOPOL – G.SEJNY NR.1     8:20 ,   3:20                (0:2)

G.KRASNOPOL – G.SEJNY NR. 2    20:16 , 2:20 , 9:15         (1:2)

G.KRASNOPOL – TECHNIKUM      15:20 , 12:20               (0:2)

G.SEJNY NR. 2 – TECHNIKUM       22:20 , 15:20 , 15:10     (2:1)

G.SEJNY NR. 2 – G.SEJNY NR. 1     13:20, 8:20                    (0:2)

TECHNIKUM – G.SEJNY NR. 1       11:20 , 7:20                  (0:2)

 

II GRUPA

LO – G.SEJNY NR. 1 KL. 1                   20:11 , 20:15            (2:0)

LO – SP SEJNY                                      20:15 , 20:11            (2:0)

SP SEJNY –G. SEJNY NR.1 KL. 1          18:20 , 20:22            (0:2)

 

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - 10.12.2009r - KRASNOPOL

POWRÓT

       

 

x

1.GIBY

2. KRASNOPOL

3.SEJNY NR.1

4. SEJNY NR.2

PUNKTY

MIEJSCE

1.GIBY

x

0:2

0:2

0:2

0

4

2. KRASNOPOL

2:0

x

0:2

0:2

3

3

3.SEJNY NR.1

2:0

2:0

x

2:0

9

1

4. SEJNY NR.2

2:0

2:0

0:2

X

6

2

 

1 – 2                   GIBY – KRASNOPOL                   12:25, 10:25    ( 22:50 )

1 – 3                   GIBY – SEJNY NR.1                     4:25, 5:25         ( 9:50 )

2 – 4                   KRASNOPOL – SEJNY NR.2      18:25, 14:25    (32:50 )

1 – 4                   GIBY – SEJNY NR.2                     9:25 , 12:25      ( 21:50 )

2 – 3                   KRASNOPOL – SEJNY NR.1      13:25 , 6:25      ( 19: 50)

3 – 4                   SEJNY NR.1 – SEJNY NR.2        25:10 , 25:15   ( 50:25)

SEJNY NR.1     150pkt

SEJNY NR. 2    125pkt

KRASNOPOL    101pkt

GIBY                42pkt

TOWARZYSKI MECZ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - 08.10.2010r. - KRASNOPOL

POWRÓT

1.     LEGENZOW               OLGA                  1995

2.     OLSZTYN                   ALEKSANDRA  1995

3.     CZARNIECKA            KLAUDIA           1995

4.     CICHANOWICZ         AGNIESZKA      1995

5.     ZARĘBKIEWICZ        NATALIA           1995

6.     KUŹNICKA                DOROTA            1995

7.     WIERZBICKA            KATARZYNA    1995

8.     AMBROSIEWICZ       ANNA                 1995

 

G.KRASNOPOL – G.NOWINKA   25:18 ,   26:24 ,   25:19 (3:0)

 TOWARZYSKI MECZ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - 15.10.2010r. - NOWINKA

POWRÓT

1.     LEGENZOW               OLGA                  1995

2.     OLSZTYN                    ALEKSANDRA  1995

3.     CZARNIECKA            KLAUDIA           1995

4.     CICHANOWICZ         AGNIESZKA      1995

5.     ZARĘBKIEWICZ        NATALIA           1995

6.     KUŹNICKA                DOROTA            1995

7.     WIERZBICKA            KATARZYNA    1995

8.     ŚLĄZAK                     DARIA                1995

 

G.KRASNOPOL – G.NOWINKA   25:12 ,   25:14 ,   26:24,  25:14        (4:0)

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ - 10.11.2010r. SEJNY

POWRÓT

1                GIBY – KRASNOPOL                   18:25, 22:25    ( 0:2)

2                GIBY – SEJNY NR.1                                                 ( 0:2 )

3                KRASNOPOL – SEJNY NR.2      8:25, 9:25         (0:2)

4                GIBY – SEJNY NR.2                                               ( 0:2 )

5                KRASNOPOL – SEJNY NR.1      23:25 , 17:25   ( 0: 2)

6                SEJNY NR.1 – SEJNY NR.2                                    ( 0:2)

 

 

1       SEJNY NR.2

2       SEJNY NR. 1

3       KRASNOPOL      

4       GIBY             

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DZIEWCZĄT Z PIŁKI SIATKOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2011-2012

POWRÓT

Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu w środę w godz. 1445  - 1630  . Są to dziewczyny z klas I i II i z III: Balewicz Magdalena, Butanowicz Justyna, Staniszewska Anna, Rydzewska Izabela, Pajewska Iwona, Ambrosiewicz Diana, Turowicz Julia, Mikłaszewicz Magda, Siemienkiewicz Sylwia, Jakubowska Marta, Wiszniewska Karolina, Siergiej Marta, Ambrosiewicz Dominika, Siergiej Magda, Wojciechowska Anna,

GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ - 22.05.2014r. GIBY

 

1.     Siergiej                     Magda          1998

2.     Siergiej                     Marta            1998

3.     Ambrosiewicz        Dominika     1998

4.     Kulmaczewska       Paulina          1998

5.     Jakubowska            Marta              1998

6.     Siergiej                    Karolina        1998

7.     Andruszkiewicz     Sylwia           1998

 

Krasnopol    -          Giby 1           2:1

Krasnopol    -          Giby 2           2:1