TENIS STOŁOWY

STRONA GŁÓWNA

 PODLASKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK TENISA STOŁOWEGO

ROK SZKOLNY 2007/2008

05.11.2007.R.- SUCHOWOLA - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM
10.01.2008r. -KRASNOPOL - MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM
11.01.2008r. - SEJNY - MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR TYGODNIKA "KONTAKTY"
17.02.2008r. - GRAJEWO - PÓŁFINAŁY TURNIEJU W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR TYGODNIKA "KONTAKTY"

ROK SZKOLNY 2008/2009

17.10.2008r. KRASNOPOL - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM
23.10.2008r. - SEJNY - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM
04.11.2008r. - SUCHOWOLA - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM                KOMUNIKAT KOŃCOWY ZAWODÓW

ROK SZKOLNY 2009/2010

15.10.2009r. KRASNOPOL - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM
22.10.2009r. - SEJNY - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM
04.11.2009r. - SUCHOWOLA - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM
17.12.2009r. - KRASNOPOL - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

ROK SZKOLNY 2010/2011

05.11.2010r. KRASNOPOL - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM
01.12.2010r. - SUCHOWOLA - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM

ROK SZKOLNY 2011/2012

24.10.2011r. KRASNOPOL - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM
04.11.2011r. SUCHOWOLA - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM

ROK SZKOLNY 2012/2013

19.10.2012r. KRASNOPOL- MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM
30.10.2012r. SUCHOWOLA- DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM

ROK SZKOLNY 2013/2014

15.11.2013r. KRASNOPOL- MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM
20.11.2013r. SUCHOWOLA- DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM

04.03.2014r. SUCHOWOLA - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM
25.03.2014r. GRAJEWO- FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM

POWRÓT

05.11.2007r. – SUCHOWOLA

KATEGORIA CHŁOPCÓW         ( 9 ZESPOŁÓW )

KRASNOPOL        AUGUSTÓW NR.3 

  1. CHAŁKO                   KRZYSZTOF                 2                      :                       0
  2. BUTANOWICZ         MACIEJ                         0                      :                       2
  3. LEGENZOW              IGOR                                2                      :                       0
  4. GRA DEBLOWA (1,2)                                      2                      :                       0
  5. CHAŁKO                   KRZYSZTOF                 0                      :                       2
  6. BUTANOWICZ         MACIEJ                         2                      :                       0

                                                                                             4                     :                       2

KRASNOPOL           SUCHOWOLA

  1. CHAŁKO                   KRZYSZTOF                 1                      :                       2
  2. BUTANOWICZ         MACIEJ                         2                      :                       1
  3. LEGENZOW              IGOR                                2                      :                       0
  4. GRA DEBLOWA (1,2)                                       1                      :                       2
  5. CHAŁKO                   KRZYSZTOF                 2                      :                       1
  6. BUTANOWICZ         MACIEJ                         2                      :                       0

                                                                                            4                     :                       2

KRASNOPOL            BIAŁOBRZEGI

  1. CHAŁKO                   KRZYSZTOF                 1                      :                       2
  2. BUTANOWICZ         MACIEJ                         0                      :                       2
  3. LEGENZOW              IGOR                                0                      :                       2
  4. GRA DEBLOWA (1,2)                                       0                      :                       2

                                                                                            0                     :                       4

KRASNOPOL            JANÓWKA 

  1. CHAŁKO                   KRZYSZTOF                 2                      :                       0
  2. BUTANOWICZ         MACIEJ                         0                      :                       2
  3. LEGENZOW              IGOR                                2                      :                       0
  4. GRA DEBLOWA (1,2)                                       1                      :                       2
  5. CHAŁKO                   KRZYSZTOF                  1                      :                       2
  6. BUTANOWICZ         MACIEJ                         2                      :                       1
  7. LEGENZOW              IGOR                                1                      :                       2

                                                                                            3                     :                       4

 

1.BIAŁOBRZEGI, 2.JANÓWKA, 3.KRASNOPOL,4. KORYCIN, 5. DĄBROWA BIAŁOSTOCKA, 6. SUCHOWOLA, 7. AUGUSTÓW NR.3, 8. AUGUSTÓW NR. 2, 9. SEJNY NR.2

 

DWA PIERWSZE ZESPOŁY AWANSUJĄ DO FINAŁU WOJ. PODLASKIEGO.

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT( 9 ZESPOŁÓW )

 

KRASNOPOL                JANÓWKA

  1. ROGUCKA                TERESA                             0                      :                       2
  2. CHAŁKO                   ANNA                                0                      :                       2
  3. JASIUKIEWICZ        PAULINA                         0                      :                       2
  4. GRA DEBLOWA (1,2)                                          0                      :                       2

                                                                                                0                     :                       4

KRASNOPOL             AUGUSTÓW NR.3 

1.  ROGUCKA                 TERESA                             1                      :                       2

  1. CHAŁKO                   ANNA                                 0                      :                       2
  2. JASIUKIEWICZ        PAULINA                          1                       :                       2
  3. GRA DEBLOWA (1,2)                                           0                      :                       2

                                                                                                2                     :                       4

 

1. SUCHOWOLA, 2. SUWAŁKI NR.2, 3. AUGUSTÓW NR.3 ,4. BIAŁOBRZEGI, 5. JANÓWKA, 6.SEJNY NR.2, 7.DĄBROWA BIAŁOSTOCKA, 8.KRASNOPOL, 9.KUŹNICA BIAŁOSTOCKA

MISTRZOSTWA GIMNAZJUM W KRASNOPOLU W TENISIE STOŁOWYM

POWRÓT

10.01.2008r. KRASNOPOL

KAT. CHŁOPCY

UCZESTNICY TURNIEJU:

  1. MOTULEWICZ                  ADRIAN               KL. IA                                           

  2. SZEWCZYKOWSKI          TOMASZ             KL. IA
  3. NAMIOTKO                       DANIEL                KL. IA
  4. STANKIEWICZ                  ROBERT               KL. IA
  5. ALBOSZTA                        DAMIAN             KL. IA
  6. MILEWSKI                          DAWID                KL. IA
  7. STAWIECKI                        DAMIAN             KL. IB
  8. KISŁOWSKI                       KAMIL                 KL. IB
  9. ŚLUŻYŃSKI                        ŁUKASZ              KL.IIIB
  10. STANKIEWICZ                  PATRYK               KL. IIIB
  11. BRUNEJKO                         KAMIL                 KL. IIIB
  12. CHAŁKO                             KRZYSZTOF       KL. IIIB
  13. BUTANOWICZ                  MACIEJ                KL. IIIB
  14. ZAWADZKI                       WOJCIECH          KL. IIIB
  15. LEGENZOW                        IGOR                      KL. IIIC
  16. MACIEJEWSKI                  ANDRZEJ             KL. IIIC

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.       CHAŁKO                                    KRZYSZTOF      KL. IIIB

2.       BUTANOWICZ                         MACIEJ                KL. IIIB

3.       LEGENZOW                               IGOR                     KL. IIIC

4.       KISŁOWSKI                              KAMIL                  KL. IB

5.       BRUNEJKO                                KAMIL                  KL. IIIB

6.        MACIEJEWSKI                          ANDRZEJ             KL. IIIC

7.        ZAWADZKI                               WOJCIECH          KL. IIIB

8.        NAMIOTKO                               DANIEL                KL. IA

KAT. DZIEWCZĘTA

UCZESTNICZKI TURNEJU:

1.        SUTUŁA                             MAGDALENA    KL. IA           

2.        WIŚNIEWSKA                   JOANNA              KL. IA

3.        MOROZ                               HALINA               KL. IA

4.        JASIUKIEWICZ                 PAULINA             KL. IB

5.        STEFAŃSKA                      KINGA                  KL.IB

6.        BOBROWSKA                   KATARZYNA     KL.IIA

7.        GROCHOWSKA                 MAJA                   KL. IIB

8.        CHAŁKO                             ANNA                   KL. IIC

9.        CZESZKIEWICZ                WIOLETA            KL. IIC

10.     ROGUCKA                          TERESA                KL. IIC

11.     SIERGIEJ                              EWA                     KL. IIIA

12.     STACHURSKA                  AGATA                 KL. IIIA

13.     BOBROWSKA                   ŻANETA              KL. IIIA

14.     OBŁOCKA                          MONIKA              KL. IIIC

15.     JARZĘBOWICZ                 MARIOLA           KL. IIIC

16.     KOWALCZYK                   MARZENA          KL. IIIC

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.       SUTUŁA                                      MAGDALENA     KL. IA

2.       OBŁOCKA                                 MONIKA              KL. IIIC

3.       CHAŁKO                                    ANNA                   KL. IIC

4.       BOBROWSKA                          KATARZYNA     KL.IIA

5.       ROGUCKA                                  TERESA               KL. IIC

6.        JASIUKIEWICZ                         PAULINA             KL. IB

 

PIERWSZA PIĄTKA BĘDZIE REPREZENTOWAĆ SZKOŁĘ W MISTRZOSTWACH POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TURNIEJU O PUCHAR TYGODNIKA „KONTAKTY” W TENISIE STOŁOWYM. ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ 11.01.2008r W SEJNACH.

 

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR TYGODNIKA „KONTAKTY”

POWRÓT

11.01.2008r. SEJNY

 

KAT. CHŁOPCY                ( 15 ZAWODNIKÓW )

 

  1. CHAŁKO                             KRZYSZTOF                       KL. IIIB                               
  2. BUTANOWICZ                  MACIEJ                                KL. IIIB
  3. LEGENZOW                        IGOR                                     KL. IIIC
  4. ……                                                                                                                                   
  5. BRUNEJKO                         KAMIL                                 KL. IIIB

9-12. KISŁOWSKI                      KAMIL                                 KL. IB

                                                                                                                                     

         

5 PIERWSZYCH ZAWODNIKÓW AWANSUJE DO PÓŁFINAŁU WOJ. PODLASKIEGO.

 

 

KAT. DZIEWCZĘTA         ( 5 ZAWODNIKÓW )

  1. SUTUŁA                              MAGDALENA                    KL. IA                               
  2. JASIUKIEWICZ                 PAULINA                            KL. IB
  3. OBŁOCKA                          MONIKA                             KL. IIIC
  4. CHAŁKO                             ANNA                                  KL. IIC
  5. BOBROWSKA                    KATARZYNA                    KL. IIA

 

5 PIERWSZYCH ZAWODNIKÓW AWANSUJE DO PÓŁFINAŁU WOJ. PODLASKIEGO.

 

 

PÓŁFINAŁY TURNEJU W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR TYGODNIKA „KONTAKTY”

POWRÓT

17.02.2008r. GRAJEWO

GIMNAZJUM KRASNOPOL

KAT. CHŁOPCY         ( 19 zawodników )

1.     LEGENZOW       IGOR                         KL. IIIC      9-12miejcse; 6pkt

2.     BUTANOWICZ   MACIEJ               KL. IIIB      13-16miejsce; 4pkt

3.     BRUNEJKO         KAMIL                KL. IIIB      17-19miejsce; 3pkt

4.     CHAŁKO            KRZYSZTOF      KL. IIIB      17-19miejsce; 3pkt

KAT. DZIEWCZĘTA  ( 16 zawodniczek )

1.     JASIUKIEWICZ  PAULINA            KL. IB        9-12miejcse; 6pkt

2.     OBŁOCKA          MONIKA             KL. IIIC      13-16miejsce; 4pkt

3.     CHAŁKO            ANNA                  KL. IIC       13-16miejsce; 4pkt

4.     BOBROWSKA    KATARZYNA     KL. IIA       13-16miejsce; 4pkt

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1.     GIMNAZJUM      BIAŁOBRZEGI            57pkt

2.     GIMNAZJUM      RADZIŁÓW                  48pkt

3.     GIMNAZJUM    KRASNOPOL              34pkt

4.     GIMNAZJUM      GRAJEWO NR.2           32pkt

5.     GIMNAZJUM      AUGUSTÓW NR.3       31pkt

6.     GIMNAZJUM      RAJGRÓD                    30pkt

7.     GIMNAZJUM      JANÓWKA                   27pkt

8.     GIMNAZJUM      SUWAŁKI NR.1           15pkt

9.     GIMNAZJUM      SUWAŁKI NR.4           12pkt

10. GIMNAZJUM      SUWAŁKI NR.2           8pkt

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM - 17.10.2008r. KRASNOPOL

POWRÓT

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - 23.10.2008r. SEJNY

POWRÓT

GIMNAZJUM KRASNOPOL 

KATEGORIA DZIEWCZĄT

 

1.      Jasiukiewicz                      Paulina 1994

2.      Rogucka                           Teresa             1993

3.      Chałko                              Anna                1993

4.      Bobrowska                       Katarzyna        1993

5.      Sutuła                                Magdalena       1994

6.      Frydrych                           Klaudia            1995

KRASNOPOL           1:4       SEJNY NR. 1

KRASNOPOL           4:3        SEJNY NR.2

KRASNOPOL 2        3: 4      ZSO  W SEJNACH

 

1.      SEJNY NR. 1

2.      KRASNOPOL

3.      SEJNY NR.2

KATEGORIA CHŁOPCÓW

 

  1. Kisłowski                                Kamil               1994
  2. Dargiewicz                              Marek             1993
  3. Sitko                                       Przemysław      1995
  4. Moroz                                     Rafał                1993
  5. Heksel                                    Krzysztof         1993
  6. Hołubowicz                             Kamil               1995

 

KRASNOPOL           2 : 4     SEJNY NR. 1

KRASNOPOL           4 : 3     SEJNY NR.2

KRASNOPOL           4 : 0     SEJNY „ŻIBURYS”

KRASNOPOL 2                    ZSO W SEJNACH

 

  1. SEJNY NR. 1
  2. KRASNOPOL
  3. SEJNY NR. 2
  4. SEJNY „ŻIBURYS”

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM - 04.11.2008r. SUCHOWOLA

POWRÓT

KATEGORIA DZIEWCZĄT

KRASNOPOL                      RACZKI

 

1.        ROGUCKA              TERESA                    0                             :                              2

2.        CHAŁKO               ANNA                         1                             :                              2

3.        SUTUŁA                MAGDA                      1                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA (1,2)                               0                             :                              2
 

0                             :                              4

 

KRASNOPOL       SZUDZIAŁOWO

 

1.        ROGUCKA              TERESA                    0                             :                              2

2.        CHAŁKO                  ANNA                     1                             :                              2

3.        SUTUŁA                MAGDA                      2                             :                              1

4.        GRA DEBLOWA (1,2)                               0                             :                              2

5.        ROGUCKA             TERESA                      2                             :                              0

6.        SUTUŁA                 MAGDA                      2                             :                              0

7.        CHAŁKO                     ANNA                     2                             :                              0

4                             :                              3

 

KRASNOPOL                      RACZKI

 

1.        ROGUCKA              TERESA                        0                             :                              2

2.        CHAŁKO                      ANNA                     0                             :                              2

3.        SUTUŁA                MAGDA                         0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA (1,2)                                   0                             :                              2

0                             :                              4

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.        GIMNAZJUM         SUCHOWOLA

2.        GIMNAZJUM         SUWAŁKI

7-8GIMNAZJUM KRASNOPOL

11. ................................

KATEGORIA CHŁOPCÓW

KRASNOPOL                      AUGUSTÓW NR. 3

 

1.        KISŁOWSKI           KAMIL                                   2                             :                              0

2.        SITKO                    PRZEMYSŁAW                     0                             :                              2

3.        MOROZ  RAFAŁ                                                   0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA (2,3)                                              0                             :                              2

5.        KISŁOWSKI           KAMIL                                   0                             :                              2

1                             :                              4

 

KRASNOPOL                      KUŹNICA

 

1.        KISŁOWSKI           KAMIL                                   0                             :                              2

2.        SITKO                    PRZEMYSŁAW                     0                             :                              2

3.        MOROZ  RAFAŁ                                                   0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA (2,3)                                          0                             :                              2

 

0                             :                              4

 

CHŁOPCY ZAJĘLI 9-10 MIEJSCE. STARTOWAŁO 10 ZESPOŁÓW.

15.10.2009r. KRASNOPOL - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM

POWRÓT

KAT. CHŁOPCÓW

1.      ĆWIKLIŃSKI               RAFAŁ             KL. IA

2.      KISŁOWSKI                KAMIL             KL. IIIB

3.      KRZYWICKI                KONRAD         KL. IA

4.      JUSZKIEWICZ             KAMIL             KL. IIA

5.      PIETRZAK                    DANIEL            KL. IIIA

6.      SZEWCZYKOWSKI       TOMASZ         KL. IIIA

7.      SITKO                          PRZEMYSŁAW KL. II

8.      SIERGIEJ                     MARIUSZ        KL. II

9.      JAGŁOWSKI                MARCIN          KL.

10.  NAMIOTKO                DANIEL            KL. IIIA

11.  RYDZEWSKI                MAREK            KL. IIIB

12.  HOŁUBOWICZ            MATEUSZ        KL. IIIA

13.  STAWIECKI                 DAMIAN          KL. IIIB

14.  WIŚNIEWSKI               MICHAŁ          KL. II

KAT. DZIEWCZĄT

1.      MISIUKANIS               URSZULA        KL. IIIB

2.      JASIUKIEWICZ            PAULINA        KL. IIIB

3.      SUTUŁA                      MAGDALENA KL. IIIA

4.      RYDZEWSKA              IZABELA          KL. IA

5.      MOROZ                      HALINA           KL. IIIA

6.      WITKOWSKA              JOANNA          KL. IIIB

7.      WIŚNIEWSKA              JOANNA          KL. IIIA

8.      STANISZEWSKA          ANNA              KL. I

9.      WIERZBICKA               KATARZYNA    KL. II

 

 

22.10.2009r. - SEJNY - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

POWRÓT

GIMNAZJUM KRASNOPOL

KATEGORIA DZIEWCZĄT

1.      Jasiukiewicz         Paulina            1994

2.      Sutuła                   Magdalena      1994

3.      Misiukanis            Urszula           1994

4.      Rydzewska          Izabela            1996

 

KRASNOPOL           4:0       SEJNY „Źiburys”

KRASNOPOL           4:2       SEJNY NR.2

SEJNY NR. 2            4:0       Sejny „Źiburys”

1.      KRASNOPOL

2.      SEJNY NR.2

3.      SEJNY „Źiburys”

KATEGORIA CHŁOPCÓW

  1. Kisłowski                   Kamil              1994
  2. Ćwikliński                  Rafał               1996
  3. Krzywicki                  Konrad           1996
  4. Juszkiewicz                Kamil              1995

  

KRASNOPOL           4 : 0     SEJNY NR. 1

KRASNOPOL           4 : 0     SEJNY NR.2

SEJNY NR.1                         SEJNY NR.2

 

  1. KRASNOPOL
  2. SEJNY NR. 2
  3. SEJNY NR. 1

 

04.11.2009r. - SUCHOWOLA - DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM

POWRÓT

KATEGORIA CHŁOPCÓW

                                                                                    KRASNOPOL                                          BIAŁOBRZEGI

1.        KISŁOWSKI           KAMIL                                      0                             :                              2

2.        ĆWIKLIŃSKI         RAFAŁ                                       0                             :                              2

3.        KRZYWICKI          KONRAD                                   0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                       0                             :                              2

                                                                                         0                 :                   4

 

KRASNOPOL                       SUWAŁKI NR.4

1.        KISŁOWSKI            KAMIL                                   2                             :                              0

2.        ĆWIKLIŃSKI           RAFAŁ                                   0                             :                              2

3.        JUSZKIEWICZ         KAMIL                                   2                             :                              1

4.        GRA DEBLOWA                                                     1                             :                              2

5.        KISŁOWSKI            KAMIL                                  2                             :                              0

6.        ĆWIKLIŃSKI           RAFAŁ                                   2                             :                              0

                                                                        4               :                   2

 

KRASNOPOL                       SOKÓŁKA

7.        KISŁOWSKI            KAMIL                                   0                             :                              2

8.        ĆWIKLIŃSKI           RAFAŁ                                   2                             :                              1

9.        JUSZKIEWICZ         KAMIL                                   0                             :                              2

10.     GRA DEBLOWA                                                     2                             :                              1

11.     KISŁOWSKI            KAMIL                                  2                             :                              0

12.     ĆWIKLIŃSKI           RAFAŁ                                   0                             :                              2

13.     JUSZKIEWICZ         KAMIL                                   0                             :                              2

                                                                        3                :                 4

CHŁOPCY ZAJĘLI 7-8 MIEJSCE. STARTOWAŁO 13 ZESPOŁÓW.

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT

                                                                                    KRASNOPOL                       STARY FOLWARK

 

1.        MISIUKANIS           URSZULA                              0                             :                        2

2.        RYDZEWSKA          IZABELA                              0                             :                         2

3.        MOROZ                   HALINA                                 0                             :                        2

4.        GRA DEBLOWA                                                     0                             :                        2

                                                                                     0                 :               4

 

KRASNOPOL                       JANÓW

 

5.        MISIUKANIS           URSZULA                                 0                             :                              2

6.        RYDZEWSKA          IZABELA                                 0                             :                              2

7.        WITKOWSKA          JOANNA                                0                             :                              2

8.        GRA DEBLOWA                                                     0                             :                              2

                                                                                      0                 :                  4

 

DZIEWCZĘTA ZAJĘLY 9-12  MIEJSCE. STARTOWAŁO 12 ZESPOŁÓW.

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - 17.12.2009r. KRASNOPOL

POWRÓT

SZKOŁA PODSTAWOWA

KAT. IV I MŁODSI DZIEWCZĘTA                        4  ZAWODNICZKI

1.        ŁUKASZEWICZ                   MARTA                               SP KAROLIN

2.        MILEWSKA                         ANETA                                 SP KAROLIN

3.        SZTABIŃSKA                         WERONIKA                      SP FRĄCKI

                                                                                                                           KAT. V – VI  DZIEWCZĘTA            11  ZAWODNICZKI

1.      LUTO                                        SYLWIA                              SP POĆKUNY

2.      SIERGIEJ                                    MAGDA                              SP KRASNOPOL

3.      PASZKIEWICZ                          ALICJA                                SP „ŽIBURYS” SEJNY

                                                        KAT. IV I MŁODSI  CHŁOPCY      13  ZAWODNIKÓW

1.        BAGAN                                     KAMIL                                 SP KRASNOPOL

2.        MACIUKANIS                          DAMIAN                            SP POĆKUNY

3.        CZERNIALIS                            PAWEŁ                               SP „ŽIBURYS” SEJNY

                                                                                                                                    KAT. V – VI  CHŁOPCY                  16  ZAWODNIKÓW

1.      CZARKOWSKI                           SEBASTIAN                       SP SEJNY

2.      BUCHOWIECKI                         KAMIL                                 SP KRASNOPOL

3.      SIERGIEJ                                    JAKUB                                 SP KRASNOPOL

 

 

GIMNAZJUM

 DZIEWCZĘTA            5 ZAWODNICZKI

 

1.      JASIUKIEWICZ                        PAULINA                            1994                                    G. KRASNOPOL

2.      SUTUŁA                                    MAGDALENA                  1994                                    G. KRASNOPOL

3.      MISIUKANIS                             URSZULA                           1994                                    G. KRASNOPOL

4.      MOROZ                                      HALINA                               1994                                    G. KRASNOPOL

5.      RYDZEWSKA                            IZABELA                              1996                                    G. KRASNOPOL

 

CHŁOPCY                 7 ZAWODNIKÓW

1.      KISŁOWSKI                                KAMIL                                 1994                                   G. KRASNOPOL

2.      JUSZKIEWICZ                           KAMIL                                 1995                                   G. KRASNOPOL

3.      ĆWIKLIŃSKI                             RAFAŁ                                 1996                                   G. KRASNOPOL

4.      FIDRYCH                                    PAWEŁ                               1994                                   G. SEJNY NR. 1

5.      KRZYWICKI                                KONRAD                            1996                                   G. KRASNOPOL

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL - 26.11.2010r. KRASNOPOL

POWRÓT

KAT. CHŁOPCÓW

1.       ĆWIKLIŃSKI                         RAFAŁ                    KL. IIA

2.       KRZYWICKI                          KONRAD               KL. IIA

3.       JUSZKIEWICZ                       KAMIL                   KL. IIIA

4.       SIERGIEJ                                JAKUB                    KL. IA

5.       BRYLIŃSKI                             PATRYK                  KL. IIA

6.       WRÓBLEWSKI                      MATEUSZ              KL. IIIA

7.       WIŚNIEWSKI                         MICHAŁ                 KL. IIIA

8.       BUCHOWIECKI                     ADRIAN                  KL. IIIB

9.       SITKO                                    PRZEMYSŁAW      KL. IIIA

10.    SIERGIEJ                                 MARIUSZ               KL. IIIA

11.    ZARZECKI                              JAKUB                    KL. IIIA

12.    MISZKIEL                               KRYSTIAN              KL. IIB

13.    BUCHOWIECKI                     KAMIL                    KL. IA

14.    KARŁOWICZ                         BARTOSZ               KL. IA

15.    KOŚCIŃSKI                            ARKADIUSZ           KL. IIIA

16.    MOĆKUN                              KAMIL                    KL. IB

17.    JODZIS                                   KONRAD                KL. IA

18.    PIETRZAK                              KONRAD                KL. IIIB

19.    ŚLĄZAK                                 MACIEJ                   KL. IA

20.    MYSZCZYŃSKI                       ŁUKASZ                  KL. IIIB

21.    ŚWIACKI                               RAFAŁ                    KL. IIIA

22.    KULBACKI                             PATRYK                  KL. IA

23.    JAGŁOWSKI                          MARCIN                 KL. IIA

24.    ADAMSKI                              PAWEŁ                  KL. IIIB

25.    KULBACKI                             ERYK                       KL. IIA

26.    ŁUCZNIK                                MICHAŁ                 KL. IIIB

27.    SOKOŁOWSKI                      ARKADIUSZ           KL. IIIB

KAT. DZIEWCZĄT

1.       BUTANOWICZ                     JUSTYNA               KL. IIB

2.       WIERZBICKA                        KATARZYNA         KL. IIIA

3.       STANISZEWSKA                   ANNA                    KL. IIA

  4.       SIEMIENKIEWICZ                SYLWIA                 KL. IB

5.        RYDZEWSKA                       IZABELA                 KL. IIA

6.       JODZIS                                  KAROLINA            KL. IIA

7.       FRYDRYCH                            KLAUDIA               KL. IIIA

8.       JODZIS                                  IZABELA                 KL. IIIB

9.        BALEWICZ                           MAGDA                 KL. IIB

10.   MIKŁASZEWICZ                   MAGDA                 KL. IB

11.   TYLĘDA                                 PAULINA              KL. IIIA

12.   PAJEWSKA                           IWONA                  KL. IA

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM - 01.12.2010r. SUCHOWOLA

POWRÓT

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW

 

KRASNOPOL                       JANÓWKA

 

1.        JUSZKIEWICZ       KAMIL                                   2                             :                              0

2.        ĆWIKLIŃSKI         RAFAŁ                                   1                             :                              2

3.        KRZYWICKI          KONRAD                               1                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                   1                             :                              2

5.        JUSZKIEWICZ       KAMIL                                   0                             :                              2

    1                         :                    4

 

KRASNOPOL                       SUWAŁKI NR.4

 

1.        SIERGIEJ                 JAKUB                                   2                             :                              1

2.        KRZYWICKI            KONRAD                               2                             :                              0

3.        JUSZKIEWICZ         KAMIL                                   0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                     2                             :                              0

5.        JUSZKIEWICZ         KAMIL                                  2                             :                              1

    4                        :                       1

 

 

 

 

KRASNOPOL                       JANÓW

 

6.        KRZYWICKI            KONRAD                                1                             :                              2

7.        ĆWIKLIŃSKI           RAFAŁ                                   2                             :                              1

8.        JUSZKIEWICZ         KAMIL                                   1                             :                              2

9.        GRA DEBLOWA                                                     2                             :                              0

10.     ĆWIKLIŃSKI           RAFAŁ                                   1                             :                              2

11.     JUSZKIEWICZ         KAMIL                                   0                             :                              2

    2                       :                        4

 

CHŁOPCY ZAJĘLI 7-8 MIEJSCE. STARTOWAŁO 10 ZESPOŁÓW.

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM - 24.10.2011r. KRASNOPOL

POWRÓT

KAT. CHŁOPCÓW

1.       KRZYWICKI                          KONRAD               KL. IIIA

2.       ĆWIKLIŃSKI                         RAFAŁ                    KL. IIIA

3.       SIERGIEJ                                JAKUB                    KL. IIA

4.       JAGŁOWSKI                          MARCIN                 KL. IIIA

5.       MOĆKUN                              KAMIL                    KL. IIB

6.       BRYLIŃSKI                             PATRYK                  KL. IIA

7.       JODZIS                                   KONRAD                KL. IA

8.       KULBACKI                             ERYK                       KL. IIIA

9.       ŚLĄZAK                                 MACIEJ                   KL. IIA

10.    PASZKOWSKI                       PAWEŁ                  KL. IIIA

11.    STAWIECKI                           DAMIAN                     KL. IIA

12.    KULBACKI                             PATRYK                  KL. IIA

 

 

KAT. DZIEWCZĄT

1.       STANISZEWSKA                   ANNA                    KL. IIIA

2.       BUTANOWICZ                     JUSTYNA               KL. IIIB

3.       SIERGIEJ                                MARTA                  KL. IB

4.       MIKŁASZEWICZ                   MAGDA                 KL. IIB

5.       JODZIS                                  KAROLINA            KL. IIIA

6.       SIERGIEJ                                MAGDA                 KL. IB

7.       BALEWICZ                            MAGDA                 KL. IIIB

8.       SIEMIENKIEWICZ                  SYLWIA                 KL. IB

9.       BALEWICZ                            JOANNA                   KL. IIIA

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM – 25.10.2011r. SEJNY

KATEGORIA CHŁOPCÓW   1 MIEJSCE

KRASNOPOL – SEJNY NR.1               4 : 0

KATEGORIA DZIEWCZĄT  1 MIEJSCE

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM - 04.11.2011r. SUCHOWOLA

POWRÓT

KATEGORIA CHŁOPCÓW

 

 

KRASNOPOL                                       JANÓW

                               

1.        ĆWIKLIŃSKI         RAFAŁ                                   1                             :                              2

2.        KRZYWICKI          KONRAD                               2                             :                              0

3.        SIERGIEJ                 JAKUB                                   0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                   2                             :                              1

5.        ĆWIKLIŃSKI         RAFAŁ                                   1                             :                              2

6.        KRZYWICKI          KONRAD                               2                             :                              0

7.        SIERGIEJ                JAKUB                                    1                             :                              2

3                             :                              4

 

 

KRASNOPOL                                       SUWAŁKI NR.2

 

8.        ĆWIKLIŃSKI         RAFAŁ                                   2                             :                              0

9.        KRZYWICKI          KONRAD                               2                             :                              0

10.     SIERGIEJ                JAKUB                                   2                             :                              0

11.     GRA DEBLOWA                                                   2                             :                              0

4                             :                              0

 

KRASNOPOL                                       JANÓWKA

                              

1.        ĆWIKLIŃSKI         RAFAŁ                                   2                             :                              0

2.        KRZYWICKI          KONRAD                               2                             :                              1

3.        SIERGIEJ                JAKUB                                   2                             :                              0

4.        GRA DEBLOWA                                                   2                             :                              1

4                             :                              0

KRASNOPOL                                       SZUDZIAŁOWO

                              

1.        ĆWIKLIŃSKI         RAFAŁ                                   0                             :                              2

2.        KRZYWICKI          KONRAD                               2                             :                              0

3.        SIERGIEJ                JAKUB                                   2                             :                              1

4.        GRA DEBLOWA                                                   0                             :                              2

5.        ĆWIKLIŃSKI         RAFAŁ                                   2                             :                              0

6.        KRZYWICKI          KONRAD                               1                             :                              2

7.        SIERGIEJ               JAKUB                                    0                             :                              2

3                             :                              4

 

CHŁOPCY ZAJĘLI 5 MIEJSCE. STARTOWAŁO 12 ZESPOŁÓW.

MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM- 19.10.2012r. KRASNOPOL

POWRÓT

KAT. CHŁOPCÓW

1.       Dabulis                  Kacper                   kl. I

2.       Buchowiecki         Kamil                     kl.III

3.       Niewulis               Kamil                     kl.I

4.       Wiśniewski           Tomasz                  kl.I

5.       Kochanik               Mateusz                kl.I

6.       Moćkun                 Kamil                     kl.III

7.       Karłowicz              Mateusz                kl.I

8.       Karczewski           Kamil                     kl.I

9.       Ślązak                    Maciej                    kl.III

 

 

KAT. DZIEWCZĄT

1.       Siergiej                  Magdalena            kl.II

2.       Hołdyńska             Kinga                      kl.I

3.       Pajewska              Iwona                    kl.III

4.       Siergiej                  Marta                    kl.II

5.       Warakomska        Marta                    kl.III

6.       Ambrosiewicz      Diana                     kl.III

7.       Motulewicz          Paulina                  kl.III

8.       Sosnowska           Izabela                   kl.III

9.       Hołubowicz          Joanna                   kl.III

10.   Dargiewicz            Ewa                        kl.I

11.   Mikłaszewicz        Magda                   kl.III

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM-30.10.2012r. SUCHOWOLA

POWRÓT

KATEGORIA CHŁOPCÓW 

KRASNOPOL                                       AUGUSTÓW NR.1

                               

1.        SIERGIEJ                               JAKUB                                   0                             :                              2

2.        MOĆKUN                               KAMIL                                   2                             :                              1

3.        DABULIS                               KACPER                                 0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                                    2                             :                              1   

5.        SIERGIEJ                               JAKUB                                    2                             :                              0

6.        MOĆKUN                               KAMIL                                  2                             :                              0

7.        DABULIS                               KACPER                                 0                             :                              2

 

4                             :                              3       

 

KRASNOPOL                                       SUCHOWOLA

 

8.        SIERGIEJ                               JAKUB                                   0                             :                              2

9.        MOĆKUN                               KAMIL                                   0                             :                              2

10.     BUCHOWIECKI                     KAMIL                                   0                             :                              2

11.     GRA DEBLOWA                                                                   0                             :                              2

0                             :                              4

 

KRASNOPOL                                       JANÓW

                              

1.        SIERGIEJ                               JAKUB                                   0                             :                               2

2.        MOĆKUN                               KAMIL                                   2                             :                              0

3.        DABULIS                               KACPER                                 0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                                   0                             :                              2

5.        SIERGIEJ                               JAKUB                                   2                             :                              0

6.        MOĆKUN                               KAMIL                                   2                             :                              0

7.        DABULIS                               KACPER                                 0                             :                              2

 

3                             :                              4

CHŁOPCY ZAJĘLI 5 MIEJSCE. STARTOWAŁO 11 ZESPOŁÓW.

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT

  

KRASNOPOL                                       KORYCIN

                              

1.        SIERGIEJ                               MAGDA                                 2                             :                              1

2.        SIERGIEJ                               MARTA                                  0                             :                              2

3.        HOŁDYŃSKA                        KINGA                                   1                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                                   0                             :                              2

5.        SIERGIEJ                               MARTA                                  0                             :                              2

 

1                             :                              4

 

KRASNOPOL                                       KUŹNICA

 

6.        SIERGIEJ                               MAGDA                                 2                             :                              0

7.        SIERGIEJ                               MARTA                                  1                             :                              2

8.        PAJEWSKA                            IWONA                                  0                             :                              2

9.        GRA DEBLOWA                                                                   0                             :                              2

10.     SIERGIEJ                               MAGDA                                 2                             :                              1

11.     SIERGIEJ                               MARTA                                  2                             :                              0

12.     HOŁDYŃSKA                        KINGA                                   1                             :                              2

3                             :                              4

 

DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY 9-11 MIEJSCE. STARTOWAŁO 11 ZESPOŁÓW.

 

MISTRZOSTWA GIMNAZJUM KRASNOPOL W TENISIE STOŁOWYM- 15.11.2013r. KRASNOPOL

POWRÓT

KAT. CHŁOPCY          

1.      BAGAN                       KAMIL             KL.I

2.      WYSOCKI                   JAKUB             KL.I

3.      DABULIS                     KACPER          KL.II

4.      NIEWULIS                   KAMIL             KL.II

5.      KARCZEWSKI              KAMIL             KL.II

6.      JAKUBOWSKI              KONRAD         KL.I

7.      HOŁUBOWICZ            KAMIL             KL.IIIB

8.      KARŁOWICZ               MATEUSZ        KL.II

9.      STANKIEWICZ             HUBERT          KL.II

10.  JANCZULEWICZ          MARCIN          KL.II

11.  KOCHANIK                  MATEUSZ        KL.II

12.  ŻUKOWSKI                  PATRYK           KL.IIIB

13.  TOMCZYK                   PIOTR              KL.IIIA

14.  MACIEJEWSKI             JACEK              KL.IIIA

15.  KRAKOWSKI                TOMASZ         KL.IIIA

 

KAT. DZIEWCZĘTA   

 

1.      ROMANOWSKA     DOMINIKA     KL.I

2.      SIERGIEJ                  MAGDA          KL.IIIB

3.      SIERGIEJ                  MARTA           KL.IIIB

4.      KORENKIEWICZ       IZA                  KL.I

5.      HOŁDYŃSKA                KINGA             KL.II

6.      JAKUBOWSKA         MARTA           KL.IIIB

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM -20.11.2013r. SUCHOWOLA

POWRÓT

KATEGORIA CHŁOPCÓW

KRASNOPOL                                       JANÓWKA

                               

1.        BAGAN                  KAMIL                                  2                             :                              0

2.        WYSOCKI              JAKUB                                   0                             :                              2

3.        DABULIS               KACPER                                 0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                   2                             :                              0

5.        WYSOCKI              JAKUB                                    2                             :                              1

6.        BAGAN                  KAMIL                                  2                             :                              0

4                             :                              2

 

KRASNOPOL                                       SIDRA

 

7.        BAGAN                  KAMIL                                   2                             :                              0

8.        WYSOCKI              JAKUB                                   2                             :                              0

9.        DABULIS               KACPER                                 0                             :                              2

10.     GRA DEBLOWA                                                   2                             :                              0

11.     WYSOCKI              JAKUB                                   2                             :                              0

 

4                             :                              1

  

KRASNOPOL                                       BIAŁOBRZEGI

                              

1.        BAGAN                  KAMIL                                  2                             :                               0

2.        WYSOCKI              JAKUB                                   0                             :                              2

3.        DABULIS               KACPER                                 0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                   0                             :                              2

5.        BAGAN                  KAMIL                                   0                             :                              2

1                             :                              4

KRASNOPOL                                       JANÓWKA

                              

1.        BAGAN                  KAMIL                                   2                             :                              0

2.        WYSOCKI              JAKUB                                   2                             :                              0

3.        DABULIS               KACPER                                 0                             :                              2

4.        GRA DEBLOWA                                                   0                             :                              2

5.        WYSOCKI              JAKUB                                   1                             :                              2

6.        BAGAN                  KAMIL                                   2                             :                              0

7.        DABULIS               KACPER                                 1                             :                              2
 

3                             :                              4

 

CHŁOPCY ZAJĘLI 3 MIEJSCE. STARTOWAŁO 12 ZESPOŁÓW.

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W TENISIE STOŁOWYM- 04.03.2014r. SUCHOWOLA

KAMIL    BAGAN    2000r.     2 MIEJSCE

JAKUB    WYSOKI    2000r.     6 MIEJSCE

Startowało w zawodach 37 zawodników

FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM - 25.03.2014r. GRAJEWO

KAMIL    BAGAN    2000r.     13-16 MIEJSCE

JAKUB    WYSOKI    2000r.     17-24 MIEJSCE

Startowało w zawodach 24 zawodników